Depoyu 700 bin liraya doldurdu

AA
24.06.2017 - 11:00 | Son Güncelleme:

Bir süredir Ege kıyılarında gezen 150 milyon dolar değerindeki "Aviva" isimli yat, Muğla'nın Marmaris ilçesinde ilgi odağı oldu. Yat, Marmaris Cruise Port Limanı büyük rıhtıma yanaştırılarak, 6 tankerle Aliağa Rafinerisi'nden getirilen 260 bin litre akaryakıt denizden ve karadan ikmal edildi. Yaklaşık 4 saat sürmesi planlanan akaryakıt ikmali için yaklaşık 700 bin lira ödeneceği öğrenildi.

İngiliz iş adamı Joe Lewis'e ait "Aviva" isimli 150 milyon dolarlık mega yat, Muğla'nın Marmaris ilçesinde akaryakıt ikmali yaptı.

İngiliz Tavistock şirketine ait 98 metre uzunluğundaki yat, Marmaris körfezine demirledi. Büyüklüğüyle dikkati çeken yata, yerli ve yabancı tatilciler ilgi gösterdi.

Depoyu 700 bin liraya doldurdu

150 milyon dolarlık yata, Marmaris Cruise Port Limanı büyük rıhtıma yanaştırılarak, 6 tankerle Aliağa Rafinerisi'nden getirilen 260 bin litre akaryakıt denizden ve karadan ikmal edildi. Yaklaşık 4 saat sürmesi planlanan akaryakıt ikmali için yaklaşık 700 bin lira ödeneceği öğrenildi.

Mega yata kamyon dolusu yiyecek ve içecek ikmali de yapıldı. Tonlarca içme suyu ikmali yapılan ve yaklaşık 40 süit odası bulunan yatın, bir süre daha Ege koylarında gezeceği belirtildi.

Etiketler: Aviva , Joe Lewis , marmaris
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı