GeriEkonomi TİM Başkanvekili Kocasert serbest bırakıldı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

TİM Başkanvekili Kocasert serbest bırakıldı

TİM Başkanvekili Kocasert serbest bırakıldı

Denizli' de FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alınan Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) Başkanı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanvekili Süleyman Kocasert Emniyet Müdürlügü'ndeki sorgunun ardından serbest bırakıldı.

Denizli Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Denizli İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, bugün DENİB Başkanı Süleyman Kocasert'in Gerzele Mahallesi'ndeki evine gelerek önce bahçede ardından da evde arama yaptı.

Dün rahatsızlanan Buldan Ticaret Odası Başkanı Halil Baştürkmen'i hastanede ziyaret ederken durumdan haberdar olup evine dönen Kocasert, gözaltına alınmıştı.

SERBEST BIRAKILDI

Kocasert, Emniyet'teki sorgusunun ardından serbest bırakıldı. 

TİM Başkanvekili Kocasert serbest bırakıldı

*Modeko Tekstil'in sahibi olan Kocasert, ev tekstili ürünlerini Avrupa'nın çeşitli ülkelerine ihraç ediyor

HABERİ HASTA ZİYARETİNDE ÖĞRENMİŞTİ

Dün rahatsızlanan Buldan Ticaret Odası Başkanı Halil Baştürkmen’i hastanede ziyaret ederken durumdan haberdar olup evine dönen Kocasert, gözaltına alındı. Polis, 2 saat süren aramanın ardından evden ayrıldı. Kocasert’in sahibi olduğu tekstil ürünleri pazarlama şirketinde de arama yapıldığı öğrenildi.

TİM Başkanvekili Kocasert serbest bırakıldı

*Gözaltına alınan iş adamı ve TİM Başkanvekili Süleyman Kocasert, geçtiğimiz cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da konuşma yaptığı TİM Genel Kurulu'na katılmıştı.

5 İŞ ADAMI DAHA GÖZALTINDA

FETÖ/PDY soruştuması kapsamında düzenlenen operasyonda Kocasert’in dışında 5 işadamının daha ev ve işyerlerindeki aramanın ardından gözaltına aldığı bildirildi.

TİM Başkanvekili Kocasert serbest bırakıldı

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle