‘Değişimin Yeni Paradigmaları’

Hürriyet Haber
09.10.2015 - 16:16 | Son Güncelleme:

‘Sürdürülebilir İş Zirvesi', 8-9 Ekim’de sürdürülebilir iş liderlerini bu yıl da İstanbul’da düzenlendi.

Huffington Post’un Etki ve İnovasyon Bölümü Baş Editörü Jo Confino’nun bu yıl da moderatörlüğünü üstlendiği Yeşil İş 2015: Sürdürülebilir İş Zirvesi; Kurumsal Sürdürülebilirlik ve Performans Kriterleri,  Şeffaf Paydaş Diyalogları, Endüstri 4.0, Döngüsel Ekonomi, Kadının Güçlendirilmesi ve Dijital Dönüşüm gibi sürdürülebilir iş dünyasının önemli konularını tartıştı.

Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından bu yıl 7.’si gerçekleştirilecek olan Yeşil İş 2015: Sürdürülebilir İş Zirvesi, 8-9 Ekim tarihlerinde Park Bosphorus Hotel İstanbul’da katılımcılarla buluştu. Türkiye’nin en güçlü sürdürülebilir iş platformu olan Yeşil İş; sürdürülebilirlik lideri Jo Confino’nun moderatörlüğünde iş dünyasında değişimin yeni paradigmalarını tartışmaya açtı.

Zirve, bu yıl Kurumsal Sürdürülebilirlik Performans Kriterleri, Döngüsel Ekonomi, İnovasyon, Teknoloji, Dijital Dönüşüm, Enerji ve Enerji Yönetim Sistemleri, KOBİ’lerde Dönüşüm, Sürdürülebilir Ürünler ve Geleceğin Malzemeleri, Sürdürülebilir Belediyeler, Yeşil Tesisler, Hastaneler, Oteller ve Konutlar, Sosyal Etki, Karbon ve Su Yönetimi ana başlıklarındaki konularla gerek ana kulvar oturumlarında gerekse paralel kulvarlardaki interaktif oturumlar düzenlendi.

Zirve, 50’ye yakın oturum, Bakanlıklar uzmanlarından, uluslararası üst düzey katılımcılar ve konunun liderlerinden oluşan 100’den fazla konuşmacıyla gerçekleşti.

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı