GeriEkonomi "Cumartesiye kadar Galatasaraylıydım"
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

"Cumartesiye kadar Galatasaraylıydım"

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "“Ben cumartesi gününe kadar Galatasaraylıydım ama ilişkilerimi gözden geçiriyorum" dedi.

Yıldız, EÜAŞ'a ait Bünyan, Pınarbaşı, Sızır ve Çamardı hidroelektrik santrallerinin, Kayseri ve Civarı Elektrik Dağıtım A.Ş'ye devri için Rixos Otel'de düzenlenen törene gelişinde gazetecilerin sorularını yanıtladı

Yıldız, Türk Telekom Arena Stadının açılışında yaşanan olaylara ilişkin soru üzerine “Ben cumartesi gününe kadar Galatasaraylıydım ama  ilişkilerimi gözden geçiriyorum” dedi. Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat'ın çalışmalarının sonuç vermesi gerektiğini ifade eden Yıldız, şöyle devam etti:

“Bunu hak etmeyecek olan tek kişi sayın başbakanımızdı. O açıdan böyle bir tavrı Galatasaray'a ve Galatasaraylılara yakıştıramadım. Bir Galatasaraylı olarak evde de çocuklarımızla konuştuk. Şu anda Galatasaraylı değiliz. Mutlaka Galatasaray bunu onaracaktır. Galatasaray büyük bir camia. Bunu onarıp tamir edecektir. İçindeki Galatasaraylı olmayanları da ayıklayacaktır.”

Gazetecilerin, “Yani şu anda Galatasaraylı değil misiniz?” şeklindeki soruya Yıldız, “Şu anda askıya almış izliyorum. Raiting kuruluşları gibi takip ediyorum. Şu anda başka takıma geçmedim” yanıtını verdi.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle