GeriEkonomi Compaq'ın yeni bilgisayarı geliyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Compaq'ın yeni bilgisayarı geliyor

Ofis ortamında kablosuz iletişimi sağlayan Compaq'ın ince yeni masaüstü bilgisayarı, önümüzdeki aydan itibaren Türkiye'de satışa sunulacak.

Compaq'ın en yeni ürünün tanıtım toplantısında bilgi veren Compaq Türkiye Kanal Satış Müdürü Emin Kurşun, Türkiye'de tüm dünya ile aynı anda pazara sunulan Compaq EVO Ultra Slim masaüstü bilgisayarının en önemli özelliğinin ofis ortamında kablosuz iletişim teknolojisiyle çalışması olduğunu belirtti.

Compaq EVO Ultra Slim'in normal masaüstü bilgisayarlardan yüzde 75 daha küçük olduğuna işaret eden Kurşun, dünyadaki diğer bilgisayar firmalarının yeni model tasarımı yapmaktan vazgeçtikleri bir ortamda, Compag'ın yeni tasarım ve modellere yatırım yaptığını kaydetti.

Masaüstü Bilgisayarlar Ürün Yöneticisi İlker Özhan da satışa sunulmadan katıldığı tüm fuarlarda ödüller alan Compaq EVO Ultra Slim'in yılın bilgisayarı olacağını dile getirdi.

Compaq EVO Ultra Slim masaüstü bilgisayarı, gümüş rengi, tasarımı,dizüstü bilgisayarına yakın boyutları, inceliği, sessiz çalışmasıyla ve hızıyla yüksek bir performans yakalıyor.

Normallerinden yüzde 75 daha küçük ve 5 kilogram daha hafif olan yeni bilgisayarın, başlangıç olarak Intel Celeron 1.3 GHz işlemcili ve815e Chipset mimarisi üzerine kurulu modelleri Şubat, Intel Pentium 4 işlemcili modelleri Nisan ayından itibaren pazara sunulacak.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle