GeriEkonomi Cisco'dan 5 adımda karlılık programı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cisco'dan 5 adımda karlılık programı

Cisco Systems Genel Müdür Yardımcısı Hakan Erenoğlu, kurumsal işletmelerin iş süreçlerinin internet bağlantılı olarak kurulmasının, iş verimliliğini artıracağını söyledi.

İnternet dünyasının lider şirketi Cisco Systems, büyüyen işletmelerin, internet kullanarak verimliliklerinin ve karlılıklarını artırmalarını sağlamak amacıyla düzenlediği tanıtım toplantısında konuşan Erenoğlu, ``Küreselleşen dünyada büyüyen işletmeler ancak internetin sunduğu olanaklardan yararlanarak farklılaşabilir``dedi.

Cisco Systems`in sunduğu ``5 Adımda İnternetle Verimlilik`` modelini anlatan Erenoğlu, krizin en çok büyüyen işletmeleri etkilediğini belirterek, bu tür krizlerden sonra işletmelerin daha çok verimlilik artıran, karlı iş modellerine yönelmeleri gerektiğini ifade etti.

Erenoğlu, ilk durakları olan İzmir`den sonra İstanbul ve Ankara`da da ``5 Adımda İnternetle Verimlilik`` toplantıları düzenleyeceklerini kaydederek, şirketlerin bu sayede internetle olan ilişkilerinde hangi aşamada olduklarını değerlendirme fırsatı bulacaklarını dile getirdi.

``5 Adımda İnternetle Verimlilik`` modelinin sırasıyla, ``e-posta``, ``web sitesi``, ``e-ticaret``, ``e-iş`` ve ``ekosistem`` aşamalarından oluştuğunu anlatan Erenoğlu, amaçlarının işletmelere stratejik destekler sunarak, internet süreçlerine adım adım taşımak olduğunu sözlerine ekledi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle