GeriEkonomi Çiftçiye özel ‘tarım kart’
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çiftçiye özel ‘tarım kart’

Çiftçiye özel ‘tarım kart’

QNB Finansbank, Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın üçüncü büyük tarımsal mekanizasyon fuarı olan Konya Tarım Fuarı’na katılıyor. 19-23 Mart 2019 tarihlerinde Konya Ticaret Odası-TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenecek 17. Konya Tarım Fuarı’nda 773 Numaralı stantta yer alacak olan QNB Finansbank Tarım Bankacılığı Birimi, 6 ay faizsiz dönem avantajlı ve hasatta ödemeli CardFinans TarımKart’ını çiftçilerle buluşturacak.

QNB Finansbank, Türkiye’nin en büyük tarım fuarlarından biri olan Konya Tarım Fuarı’na katılarak çiftçilerle buluşuyor. Banka, fuarda özellikle çiftçilere özel avantajlı tarım kredilerini ve yeni ürünleri CardFinans TarımKart’ı anlatacak. Tarım Kart’ın, çiftçilerin tarımsal faaliyetlerine yönelik ihtiyaçlarını karşılamalarına destek olmak amacıyla hayata geçirildiğini ifade eden QNB Finansbank Tarım Bankacılığı ve Gayrimenkul Projeleri Finansmanı Direktörü Hakan Çağlar, “Çiftçiler, CardFinans TarımKart’larıyla anlaşmalı üye iş yerlerinden yapacakları alışverişlerinde 6 aya kadar faizsiz dönem avantajından yararlanabilir, ödemelerini hasat tarihlerine kadar erteleyebilirler.

Ek olarak, Tarım Kart sahibi çiftçiler 7/24 tüm QNB Finansbank ATM’lerinden 2 yıla varan vadeler ile taksitli kredi kullanabilir ve ihtiyaç duydukları her an ATM’den Kredili Mevduat Hesaplarına ulaşarak nakit çekim işlemlerini gerçekleştirebilirler. Tüm bunlara ek olarak, aylık düzenli geliri olmayan çiftçiler SGK & BAĞ-KUR prim ödemeleri için CardFinans TarımKart ile otomatik ödeme talimatı verebilir; aylık prim borçlarını yılda bir defa hasat tarihlerinde ödeyebilirler” diye konuştu.

YANLARINDA OLACAĞIZ

Çiftçilerin fuar alanında QNB Finansbak standını ziyaret edip aynı zamanda başvuru yaparak fuara özel avantajlı faiz oranları ile kredi imkanından yararlanabileceğini ve CardFinans TarımKart sahibi olabileceklerini dile getiren, Hakan Çağlar, çiftçilere sundukları avantajlı ürünler hakkında açıklamalarda bulundu. Çağlar, “QNB Finansbank olarak en büyük hedefimiz çiftçilerimizin üretim yaparken yanlarında olarak onların sorunlarını çözmek. Yaygınlaşan şube ağımız ile beraber çok daha fazla üreticimize ulaşarak sektöre sağladığımız finansman desteğini her geçen gün artırmaya devam ediyoruz. Tarım Kart’ın yanı sıra çiftçilerimizin ihtiyaç duyduğu ödeme planları ve hasat zamanlarını da göz önünde bulundurarak onlara özel kredi imkanları sunuyoruz. Yeni ürünümüz CardFinans TarımKart ve geniş ürün yelpazemizle birlikte QNB Finansbank olarak 2019 yılında da üretimin devamlılığı için tarım ve hayvancılık sektörünün yanında olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle