GeriEkonomi CCI CFO'su Köstem'e ödül
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

CCI CFO'su Köstem'e ödül

CCI CFO'su Köstem'e ödül
refid:23540363 ilişkili resim dosyası

Coca-Cola İçecek’in (CCI) CFO’su Orhun Köstem, Thomson Reuters Extel tarafından gerçekleştirilen 2013 Avrupa Yatırımcı İlişkileri Anketi sonucunda Türkiye’nin en iyi CFO’su ödülüne layık görüldü. CCİ bu ödülle 2009 ve 2011’in ardından aynı ödülü üçüncü kez kazanmış oldu.

Thomson Reuters tarafından her yıl düzenlenen Extel Avrupa Yatırımcı İlişkileri anketi 2013 yılında fon şirketleri, analist şirketler ve aracı kurumlarda çalışan 670.000’i aşkın kişinin oylarıyla gerçekleştirildi.

Şirketlerin yatırımcı ilişkileri alanındaki etkinlik ve performanslarının değerlendirildiği anketin Türkiye ayağında ayrıca CCİ Yatırımcı İlişkileri Müdürü Deniz Can Yücel en iyi yatırımcı ilişkileri profesyoneli seçilirken, CEO Damian Gammell en iyi CEO sıralamasında, CCİ Yatırımcı İlişkileri Departmanı ise en iyi yatırımcı ilişkileri ekibi sıralamasında ikinci oldu.

Coca-Cola Sistemi'nde satış hacmine göre altıncı sırada yer alan CCİ Türkiye, Pakistan, Kazakistan, Azerbaycan, Kırgızistan, Türkmenistan, Ürdün, Irak, Suriye ve Tacikistan’da 10 bini aşan çalışanı ile faaliyet gösteriyor.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle