GeriEkonomi British Airways'den yeni bir fırsat
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

British Airways'den yeni bir fırsat

British Airways sık seyahat eden yolcularını ücretsiz bir üst kabinde seyahat etme fırsatı ile ödüllendirecek.

Bu fırsattan Mart ayının sonuna kadar en az 6 kez ( örnek: İstanbul-Londra arası 3 kez gidiş -dönüş ) seyahat eden mevcut British Airways Executive Club üyeleri ile Executive Club'a yeni üye olan yolcular yararlanabilecek.

Türkiye Ticaret Müdürü Ayşim Arda konuyla ilgili yaptığı açıklamada " Sık seyahat eden yolcularımız British Airways'e olan bağlılıkları sebebiyle ödüllendirilmeyi hakediyorlar. Mart ayının sonuna kadar 6 kez seyahat eden yolcularımız, 30 Nisan 2002 - 30 Eylül 2002 tarihleri arasındaki uçuşları için geçerli olacak ve onların bir üst kabinde seyahat etmelerini sağlayacak

4 adet kupon kazanacak . Yeni ve mevcut British Airways Executive Club üyelerinin bu fırsatı memnuniyetle karşılayacaklarına eminim. Bu fırsat bizlere British Airways'le sık seyahat eden yolculara teşekkür etme imkanı vermenin yanısıra, yolcularımıza 21. yüzyıl hava yolculuğunda ayırtedici bir nitelik haline gelen World Traveller Plus ve Club World ürünlerimizi de tanıtma olanağını sağlıyor" dedi.

Bir üst kabinde seyahat etme hakkını sağlayan kuponlar, Güney Afrika Cumhuriyeti, Mauritius, Avustralya, Kuzey Amerika ve Güney Amerika ülkeleri ve Karayipler de dahil olmak üzere British Airways'in uçuş yaptığı her noktada yolcular ya da bir yakınları için geçerli olacak. Bu kuponlar sayesinde Euro Traveller'da ( kısa mesafe ekonomi ) seyahat edenler Club Europe'ta (kısa mesafe business ), World Traveller'da ( uzun mesafe ekonomi ) seyahat edenler World Traveller Plus'ta ya da Club World'de ( uzun mesafe business ), Club World'de seyahat edenler ise First'te seyahat edebilecekler.

Ücretsiz bir üst kabine geçiş hakkı fırsatına ek olarak, British Airways aynı zamanda Executive Club üyelerini iki kez seyahatleri karşılığında 5.000 mil ve dört kez seyahatleri karşılığında ise 10.000 ekstra mille ödüllendiriyor.

British Airways, 86 ülke ve 160 şehirde faaliyet gösteren dünyanın en büyük uçuş ağına bağlı olarak, Istanbul-Londra arasında günde iki kez haftada yedi gün tarifeli seferler gerçekleştiriyor.

British Airways'in yolcularına sunduğu çok özel fırsatlardan yararlanmak için British Airways ofislerini aramanız yeterli.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle