GeriEkonomi British Airways'den Londra'da terminal
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

British Airways'den Londra'da terminal

British Airways, Londra Heathrow Havalimanı'nda yapacağı yeni düzenleme ile, 28 Nisan 2004 tarihinden itibaren birçok uluslararası uçuşlarda Heathrow Terminal 4 ile Terminal 1 arasında değişiklik yapacak. Terminal 1'e gelen yolcular transfer uçuşları için uzun mesafe yürüyerek Terminal 4'e gitmek zorunda kalmayacaklar.

Bu dikkatle seçilmiş uçuşların değiştirilmesi uzun mesafe uçuşlar ile kısa mesafe uçuşlar arasında bağlantısı olan bir çok transfer yolcularına kolaylık sağlayacak.Yolcular artık Heathrow'da terminal değiştirmek zorunda kalmayacak.

Bu ek uzun mesafe hizmetlerini desteklemek amacıyla yeni lounge ve check-in imkanlarını da kapsayan altyapı geliştirme programı Terminal 1'de yer alacak.

28 Nisan 2004'ten itibaren Atina, Hong Kong, Los Angeles, Moscow, San Francisco uçuşları Terminal 4'den Terminal 1'e aktarılacak.Bruksel, Kopenhag, Lyon, Oslo, Viyena, Zurih ucuslari ise Terminal 1'den Terminal 4'e transfer edildi.

Bu uçuşların transferleri Heathrow uçuş değişimi programının ikinci aşamasını oluşturmaktadır. Havayolunun günde iki defa yapılan Tokyo Narita ve Johannesburg uçuşları Ekim 2003'te Terminal 4'den Terminal 1'e aktarılmıştı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle