GeriEkonomi Bosch'a yeni genel müdür
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bosch'a yeni genel müdür

Bosch'a yeni genel müdür
refid:18132930 ilişkili resim dosyası

Bosch’un Türkiye Temsilcisi ve Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Hermann Butz, görevini halen Bosch Rexroth Genel Müdürü olarak görev yapan Steven Young’a devrediyor.

2007 yılında Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Genel Müdürlüğü görevine getirilen, 2009’da ise Ticari Direktör sorumluluğunu da üstlenen Butz’un görev yaptığı dönemde, Bosch Türkiye hem yatırım hem de istihdam anlamında önemli gelişmeler sağladı.

Hermann Butz 1 Temmuz 2011 itibariyle, Çek Cumhuriyeti Jihlava Dizel Enjeksiyon Sistemleri fabrikasında Kıdemli Başkan Yardımcısı – Ticari Genel Müdür görevini üstlenecek.

1 Temmuz 2011 itibarıyla Bosch Türkiye Temsilciliği ve Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürlüğü görevlerini üstlenecek olan Steven Young, Bosch Türkiye’nin başarılarını daha da ileri taşıyacağını vurguladı. Young, “Bu görevde olduğum sürece Bosch Türkiye’de yeni başarılara imza atacağız. Hedefimiz, iyi olanı daha da ileri götürmek” dedi.

Steven Young, Bosch Türkiye Temsilciliği ve Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürlüğü’nün yanı sıra Bosch Rexroth Otomasyon Sanayi ve Ticaret A.Ş.’deki Genel Müdürlük görevine de devam edecek.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle