GeriEkonomi Borsada geçen hafta (F-M)
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Borsada geçen hafta (F-M)

Bu hafta içindeDeğişim
Hisse Senediİşlem En Düşük En Yüksek Kapanış Haftalık yüzdeYıllık yüzde
Factofinans6467610068006200-3.13-15.47
Feniş Alümi.23961325014500137501.8559.36
Finans F. K.115892850310031001.64125.45
Finans Y. O.7148061350165014255.56137.50
Finansbank1666702050220020751.2295.29
Frigo Pak4953047006000570021.2865.22
Garanti Bank78985730082007400-3.90235.58
Garanti Y.O.376531250145013258.1668.80
Gediz İplik33295285003400029500-4.8445.24
Gentaş165369800110001100010.0071.88
Global Men.D369573550375036002.86206.38
Global Yat.O7007235028002400-5.88109.09
Good-Year1329560006000057000-5.0026.53
Göltaş Çim.71976300074000660001.54235.80
Gübre Fabr.71329000950092001.10-6.80
Gümüşsuyu H.2073451725190017751.43-10.13
Güneş Sigor.258204450500046002.22112.50
Güney Bira.101329700105009900-3.8847.10
Haznedar Tu.424275002950028000-5.0862.32
Hektaş57084300031503100-3.1316.20
Hürriyet9221122501325012750-1.92129.17
İhlas Hold.566191825021000200006.6782.35
İkt. F. Kir.905232050222521256.2587.29
İntema22432620066006200-1.5926.53
İ.M.Piston4961172501950018000-6.4919.82
İş Bankası A0.43314700161701617014.6866.10
İş Bankası B101462000076000070000011.11150.43
İş Bankası C30116570006100057000-3.39242.69
İş Bank. KU0.0014000004000004000000.0043.77
İş Yatırım1334491500167515250.0075.07
İzmir D. Ç.3026961925215020502.50125.27
İzocam3425357005800670015.5288.89
Kaplamin10824590067006200-4.6212.73
Karsu Teksti2581125011750117500.0023.68
Kartonsan20488105001250010750-10.4239.40
Kav55079405043504050-5.8161.28
Kelebek Mob.247497800910084009.0947.17
Kent Gıda103471525016000155000.0057.97
Kepez Elktr.28823200003300003300004.76195.05
Kerevitaş6352866007700720010.7712.50
Koç Holding312203900042500400000.00111.32
Koç Yatırım142414400048000465003.33124.82
Konfrut Gıda592415000570053001.923.92
Koniteks1148830009000083000-2.353.46
Konya Çim.BÜ372497501050010000-0.9945.74
Kordsa18847120001375012000-11.1142.53
Köytaş2321789300117501125020.97295.27
Kütahya Por.56791540062005500-5.1752.78
Lüks Kadife8312770087008400-1.1867.92


False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle