GeriEkonomi Borsada geçen hafta (F-M)
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Borsada geçen hafta (F-M)

Bu hafta içindeDeğişim
Hisse Senediİşlem En Düşük En Yüksek Kapanış Haftalık yüzdeYıllık yüzde
Factofinans214136200690069007.81-5.44
Feniş Alümi.40501225013500130001.9650.93
Finans F. K.12234270029502700-3.5796.36
Finans Y. O.83702511251350132510.42120.83
Finansbank37203187520251875-7.4176.47
Frigo Pak5780450050004500-10.0030.43
Garanti Bank8919590064005900-6.35167.56
Garanti Y.O.280121100120011500.0049.36
Gediz İplik3324230002475023250-5.1015.48
Gentaş40401930099009400-1.0546.88
Global Men.D72067355039503650-5.19210.64
Global Yat.O1190210023002100-4.5590.91
Good-Year2839560006400059000-7.8130.61
Göltaş Çim.55265700065000620000.00216.05
Gübre Fabr.1804102501150010500-8.705.83
Gümüşsuyu H.68371170018251700-5.56-13.92
Güneş Sigor.43154425047004250-2.3096.88
Güney Bira.198589750110009800-10.9145.65
Haznedar Tu.41192550028000270004.8556.52
Hektaş29608305033003100-6.0616.20
Hürriyet151541075012250112502.27104.17
İhlas Hold.520531575017000170006.2555.00
İkt. F. Kir.99388207522752100-5.6285.08
İntema35706610068006100-7.5824.49
İ.M.Piston3015175001875018250-2.6721.29
İş Bankası A3153001811015850-3.8262.82
İş Bankası B436620000750000620000-16.22121.86
İş Bankası C49781550006200055000-9.84230.75
İş Bank. KU0.001400000400000400000-49.3743.77
İş Yatırım31261152517001550-6.0678.64
İzmir D. Ç.338047195023251950-15.22114.29
İzocam5029530060005400-6.9052.78
Kaplamin7913500059005100-12.07-7.27
Karsu Teksti426112501225011500-4.1721.05
Kartonsan13156100001125010000-11.1130.48
Kav100574410046504200-7.6966.94
Kelebek Mob.7016790090008000-9.0940.22
Kent Gıda3297113500165001600012.2863.04
Kepez Elktr.2114295000325000295000-6.35164.62
Kerevitaş8641650070006600-1.493.13
Koç Holding403463250035500355001.4387.63
Koç Yatırım10245390004200041000-2.3898.31
Konfrut Gıda11408500059005000-7.41-1.96
Koniteks812770008600077000-3.75-3.95
Konya Çim.BÜ18959200100009200-5.1534.19
Kordsa432711175012750117500.0039.66
Köytaş46840760085007900-5.95173.45
Kütahya Por.28524475054004800-9.4333.33
Lüks Kadife61516900850075009.2650.13
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle