GeriEkonomi Bodrum'dan 9 tanker yakıt aldılar! İçleri saray gibi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bodrum'dan 9 tanker yakıt aldılar! İçleri saray gibi

Bodrum'dan 9 tanker yakıt aldılar! İçleri saray gibi

Bodrum ilçesine gelen ve üzerinde helikopter de bulunan iki süper lüks yata, 9 tanker yakıt ikmali yapıldı. 120 milyon dolar değerinde olduğu bildirilen süper lüks yat 'Ace'nin yanında demirleyen 67 metre uzunluğundaki "Garçon" isimli yatın ise 'Ace'nin tedarikçisi olduğu bildirildi.

Sabah saatlerinde ilçeye gelen Cayman bayraklı, 85 metre uzunluğunda ve 120 milyon dolar değerinde olduğu belirtilen "Ace" isimli süper lüks yat, Paşatarlası'ndaki gemi yanaşma iskelesine demirledi. İçerisinde 20'ye yakın lüks kabini bulunan yatta, bir sürat teknesi ve helikopter pisti de yer alıyor.
Süper lüks yata destek amacıyla geldiği bildirilen ve sürat botları ile helikopterin bulunduğu 67 metre uzunluğundaki "Garçon" isimli yat da iskeleye demirledi.
Güvenlik kontrollerinin ardından gümrük alanına alınan lüks yatlara 9 ayrı akaryakıt tankeriyle ikmal yapıldı.

Bodrumdan 9 tanker yakıt aldılar İçleri saray gibi


Saatler süren ikmalin ardından tankerler sırasıyla gümrük alanından ayrıldı. Yakıt ikmali sırasında "Ace" isimli yatta personel tarafından temizlik yapıldı.
Her iki yata toplam 235 bin litre yakıt ikmali yapıldığı bildirildi. Kime ait olduğu ve ilçede kaç gün kalacağı öğrenilemeyen yatın, Bodrum'un koylarını dolaşacağı ifade edildi. 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle