GeriEkonomi Bodrum’a iki D&R daha açıldı hedef her kente bir mağaza
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bodrum’a iki D&R daha açıldı hedef her kente bir mağaza

Bodrum’a iki D&R daha açıldı hedef her kente bir mağaza
refid:20942411 ilişkili resim dosyası

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde D&R mağazalarının açılışları renkli görüntülere sahne oldu.

Doğan Holding A.Ş. Onursal Başkanı Aydın Doğan ve eşi Sema Doğan’ın da katıldığı açılışa, sanatçılar ve işadamları büyük ilgi gösterdi. İki mağazayı iki saat içerisinde yaklaşık 800 kişi gezerek, alışveriş yaptı. Aydın Doğan, “D&R’lar, Türkiye için örnek bir mağazalar zinciridir. Bodrum’da üç tane oldu. Bir de Milas-Bodrum Havalimanı’nda açacağız. D&R bizim sevdiğimiz şirketlerden, başarılı bir şirket, gayet iyi gidiyor” dedi.

AÇILIŞTAN FOTOĞRAFLAR / FOTO-GALERİ

119’uncu D&R

Milta Bodrum Marina ve Ortakent-Yahşi Beldesi’ndeki Midtown AVM’de 118 ve 119’uncu mağazalar açıldı. Bodrum’da Oasis AVM ile birlikte üçüncü mağazasına kavuşan D&R’ın açılış törenlerine, D&R Genel Müdürü Kürşat Demircioğlu, Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök, Doğan TV Holding CEO’su İrfan Şahin, Milliyet Gazetesi eski Genel Müdürü Kemal Kınacı, Milta Marina Genel Müdürü Ömer Karacalar, Işıl Club Milta Genel Müdürü Emir Bağ, mağaza müdürleri Gamze Tekin ve Sercan Yılmaz ile şovmen Beyazıt Öztürk’ün de aralarında bulunduğu kalabalık davetli topluluğu katıldı. Açılış kurdelesini kesen ve ardından kitap ve müzik CD’lerini eşi Sema Doğan ve Ertuğrul Özkök ile inceleyen Aydın Doğan, şunları söyledi:

Bodrum’da 3 tane oldu

“Bu tür mağazaların artması, hem kitapseverler hem de kitabın yanında eğlence isteyen, zevkli dakikalar geçirmek isteyenler için çok önemli. Bodrum’da üç tane olduk. Bir de Milas-Bodrum Havalimanı’nda açacağız. D&R, başarılı bir şirket ve gayet iyi gidiyor.”

Yerel TV’ler gelişmeli

Aydın Doğan, bir basın mensubunun yerel televizyonları nasıl bulduğu sorusu üzerine de, “Yerel televizyon ve yayın organları maalesef Türkiye’de istenilen güce, etkiye ulaşamadı. Yerel televizyonlar gelişse ulusal televizyonların haber yükü biraz daha azalacak. Eğlence bazında, programların pahalı olması nedeniyle yerel televizyonlar ulusal televizyonlarla mücadele edemiyorlar” diye konuştu.

Her kentte bir tane olacak

D&R Genel Müdürü Kürşat Demircioğlu ise, önümüzdeki yıl sonuna kadar 25-30 mağaza daha açılacağını ve her kentte bir D&R olması için gayret gösterdiklerini söyledi. Aydın Doğan ile sohbet eden Beyazıt Öztürk de tatilde olduğunu ancak mağaza açılışı yapılacağını duyunca hemen geldiğini belirterek, “Bu mağazalar beni heyecanlandırıyor. Mutlaka kitap okumaya çalışıyorum. Bu mağazalar kitap, eğlence ve dinlence sektörünü bir araya getirip, okura en iyi hizmeti vermeye çalışıyor, başarılar diliyorum” dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle