GeriEkonomi Bizim mekan
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bizim mekan


Yüksel ÇAKIROĞLU

Bu barda fal var

Eğlencenin yeni adresi; Astro Bar

Adını astroloji falından alan Astro Bar, eğlence dünyasına üç hafta önce hızlı bir giriş yaptı. Alper Kazanoğlu'nun sahibi olduğu barda, bardak altlığından, mönü kartlarına kadar herşeyin üzerinde burçların Türkçe ve İngilizce anlamları yazıyor. Astrolog Kaya Özgün'ün müşterilere ücretsiz astroloji falı baktığı yeni mekanda, o aya uygun burç kokteyli de müşterilerin hizmetine sunuluyor.

CANLI MUZİK YAYINI

Toplam 80 metrekarelik alana kurulu olan Astro Bar'da canlı müzik yayını da yapılıyor. Sibiryalı Müzik Akademisi mezunu Janna; latin, flamenko, caz ve Türkçe Pop tarzı şarkıları Rusça, Türkçe, İngilizce, İspanyolca ve Fransızca olarak söylüyor. Sesinin yanısıra güzelliğiyle de dikkat çeken solist Janna'ya, gitarist Toygar ile Mustafa eşlik ediyor.

103 ÇEŞİT ÇAY

Her türlü içki çeşidinin bulunduğu Astro Bar'ın en büyük özelliği ise, 85 çeşit ithal gurme kahve ve çeşitli ülkelere ait 103 çeşit çayın bulunması. Barın yanısıra cafe&pub olarak da hizmet veren Astro'ya eğlenmeye giden müşteriler, domino, tavla, satranç, dart gibi oyunlardan ücretsiz faydalanıp, kütüphanesindeki kitaplardan da yararlanabiliyor.

Barın yanısıra cafe&pub olarak da hizmet veren Astro'ya eğlenmeye giden müşteriler, domino, tavla, satranç, dart gibi oyunlardan ücretsiz faydalanıp, kütüphanesindeki kitaplardan da yararlanabiliyor.

70 kişilik bar

Antalya eğlence dünyasına geçtiğimiz haftalarda giren Astro Bar'da, asma kat dahil olmak üzere 20 masa bulunuyor ve 70 kişi rahatça eğlenebiliyor. Barın yanısıra cafe&pub olarak da hizmet veren Astro'da canlı müzik yapılıyor.

Osman Merdioğlu kimdir?

Eğlence dünyasına ilk adımı Ankara'da atan Osman Merdioğlu, 1990-94 yılları arasında turistik gazinolarda işletmecilik yaptı. Daha sonra bir ilaç firmasına girerek eğlenceden uzaklaşan Merdioğlu, şimdi Astro Bar, Müdavim Restaurant ve Bagana At Çiftliği'nin işletme müdürlüğünü yapıyor.

İçki fiyatları:

Viski : 3-7 milyon 500 bin

Rakı : 2-5 milyon

Votka : 2-3 milyon

Cin : 2-3 milyon

Şampanya : 7 milyon 500 bin-32 milyon

Bira : 1 milyon 500 bin-3 milyon 500 bin

Kokteyller : 2 milyon 750 bin-5 milyon

Meşrubat : 750 bin-2 milyon

Kahve : 750 bin.

Beş ayrı dilde caz, flamenko, latin ve Türçe Pop türü şarkılar söyleyen Sibiryalı solist Janna, güzelliğiyle de dikkat çekiyor. Janna'ya gitarist Toygar ile Mustafa eşlik ediyor.

İnsanların içiçe eğlendiği Astro Bar'da bir barmen, 3 servis elemanı ve iki ahçı olmak üzere toplam 6 personel çalışıyor.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle