GeriTelevizyon Bizim Hikaye'ye ani ölüm damga vurdu... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bizim Hikaye'ye ani ölüm damga vurdu... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye'ye ani ölüm damga vurdu... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı için araştırmalar son bölümün hemen ardından başladı. Her hafta başka bir maceranın yaşandığı Bizim Hikaye’nin son bölümüne Şükran’ın ölümü damga vurdu. Çocuklarının annesini kaybeden Fikri’nin gözyaşları ekran başındakileri de derinden etkiledi. Peki Bizim Hikaye 35. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Filiz ve Barış’ın evlilik yolunda ilk adımı attığı Bizim Hikaye 34. bölümü şaşırtıcı bir şekilde final yaptı. Hem çocukların hem de Fikri’nin hayatında bir görünüp bir kaybolan Şükran, hayatını kaybetti. Altı çocuğunun annesini yatakta ölü bulan Fikri, gözyaşlarına boğuldu. Bu ani ölümün ardından neler olacağını merak eden izleyiciler Bizim Hikaye 35. bölüm fragmanını sorguluyor.

Yeni bölüm fragnmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizden ulaşabilirsiniz.

Şükran’ın Elibol'ların evine girmesi Aysel babaanne tarafından engellenince, Şükran Fikri’yle birlikte Şeyma’nın evine misafir olur. Şeyma, bu kez Fikri’yi Şükran’a kaptırmamaya kararlıdır ve Aysel’den aldığı tavsiyelerle Fikri’yi Şükran’dan uzaklaştırmanın yollarını aramaya başlar. Ancak Şükran’ın planları bambaşkadır ve zengin olma hayallerine Fikri’yi de ortak eder. Diğer yandan babaannenin varlığı Filiz ve Rahmet’i rahatlatmış, kendini ilk kez evin kızı gibi hisseden Filiz, Barış’la birlikte zaman geçirebilmenin keyfini çıkarır. Fakat onların yokluğunda kader ağlarını örecek ve bu kez felaket minibollardan gelecektir. Barış ve Tufan ise gizlice Ömer’in gizli yüzünü ortaya çıkarmaya çalışır. Filiz bir badireyi atlatırken bir diğerine düşeceğinden habersizdir...


Yorumları Göster
Yorumları Gizle