GeriEkonomi Bin liralık takım elbiselere yoğun ilgi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  6
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bin liralık takım elbiselere yoğun ilgi

Bin liralık takım elbiselere yoğun ilgi
refid:13189613 ilişkili resim dosyası

Ankara Keçiören’de Divan Alışveriş Merkezi’nde dün açılan MOL mağazasında, VİP kolleksiyonunda yer alan ve el işciliği ile özel kumaşlardan dikilen 1000 TL fiyatlı takım elbiselerden tam 150 adet satıldı.

Açılış kampanyalarıyla geniş halk kitlelerinin ilgisini çeken MOL, Keçiören Divan AVM’deki bin metrekarelik yeni mağazasının açılış kampanyasında 21 TL’den takım elbise satışa sundu. Ancak kampanyadaki ürünler çok kısa sürede tükendi. Ardından Keçiörenli tüketiciler Mol’un Vip kreasyonunda satılan takım elbiselere yöneldi. Özel kumaşlardan el emeği ile üretilen ve 1000 TL’lik takım elbiselerin de tamamı tükendi.

Mağazalarının açılışına 20 binin üzerinde Keçiören sakininin ilgi gösterdiğini belirten MOL İcra Kurulu Başkanı Oktay Özdemir, MOL VİP ürünlerine gelen talepten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Oktay Özdemir, “deneme amaçlı satışa sunduğumuz üst segmentteki ürünlerimiz de adeta kapışıldı. Yoğun ilgi tüketicimizin MOL markasına güveninin en güzel ispatı oldu ” dedi. Oktay Özdemir sözlerine şöyle devam etti:

“Perakende sektöründe lüks markalar genelde şehir merkezlerine konuşlanırlar. Çünkü yaygın kanı merkezlerde yaşayanların alım gücünün daha yüksek olduğu ve markalara daha çok rağbet ettiği yönündedir. Keçiören açılışımız bu anlamda ezber bozar niteliktedir. Kaliteli ürünü doğru fiyatlandırırsanız alıcı çıkıyor. Lüks tüketimin sınırları kalktı.”


Yorumları Göster
Yorumları Gizle