Geri Ekonomi Bilgileri buluta taşıyacak mobil takip getirecek
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bilgileri buluta taşıyacak mobil takip getirecek

AVEA ve Microsoft Türkiye, işletme ve Küçük ve Orta Boy İşletmeler’in (KOBİ) verimliliğini artırmak için Hosted (Barındırma) CRM Projesi başlattı. Avea Kurumsal İş Birimi Direktörü Tunç Taşman proje kapsamında başta KOBİ’ler olmak üzere, ticari hayatta yer alan Avea’lı tüm işletmelerin profesyonel ofis deneyimini mobil olarak yaşayabileceğini söyledi.

Taşman, “Bu deneyimi hiçbir ek yatırıma girmeden edinebilecekler. Dışarıdan 20 bin dolara kurulabilecek teknolojiyi para ödemeden kullanma fırsatı yakalayacaklar” dedi. Taşman, projenin KOBİ’lere maliyet avantajlarının yanısıra iletişim giderlerini azaltacağını ve mobil iş gücü verimliliklerini de artıracağını vurguladı.”
Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çağan da, KOBİ’lerin yüzde 90’ında bilişim kullanılmadığını, yüzde 97’sinde de bilişim elemanı bulunmadığını belirtti. Çağan, “Bu firmalar için hazır çözümlere, alıp hemen kullanmaya başlayacakları çözümlere ihtiyaç var” dedi. Çağan, “Bu uygulamada müşteri bazında kayıt tutulabiliyor. Mobil olarak işleri takip etme imkanı sunuyor” diye konuştu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle