GeriEkonomi Beyhan Bağış, Anatoli mağazasını açtı, ilk gün geliri Van’a gitti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beyhan Bağış, Anatoli mağazasını açtı, ilk gün geliri Van’a gitti

Beyhan Bağış, Anatoli mağazasını açtı, ilk gün geliri Van’a gitti
refid:19121426 ilişkili resim dosyası

Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış’ın eşi Beyhan Bağış, Anadolu’nun kültürel zenginliklerini yeni kuşaklara aktarabilmek amacıyla oluşturduğu Anatoli markasının ilk mağazasını açtı. Addresistanbul Ev Dekorasyon Merkezi’nde açılan Anatoli’de tasarımcılarla zanaatkarlar bir araya getirilecek bir konsept benimsenirken, kalıcı dekorasyon objeleri ve hediyeliklerden oluşan ürünler tüketiciye sunulacak.

İlk gelir Van’a
BNB Hazir Giyim & Dekorname Dekorasyon Hediyelik Eşya Limited Şirketi’nden yapılan açıklamada, Anadolu topraklarında asırlar boyunca farklı medeniyetlerin yaşadığı ve iz bıraktığı belirtilerek, o medeniyetlerin kültür, gelenek ve sanat anlayışlarını yaşadıkları yere hediye ettikleri vurgulandı. Şirket açıklamasında, açılış gününden elde edilen gelirin tamamının Van’daki depremzedelere bağışlanacağı bilgisini verdi.
Tasarım kurulu
Bu süreçte, hediyeleşme kültürünün de ikram zenginliği kadar geliştiğine işaret edilen açıklamada, bu zenginliklerin dünyanın en büyük, en çeşitli, en ihtişamlı zenginliği olduğu ifade edildi. Ayrıca Beyhan Bağış’ın geçen temmuz ayında Dekorname şirketi ile yeni bir marka yaratacağını ifade ettiği hatırlatıldı. Projede Dr. Gülname Turan’ın tasarım danışmanı olarak Anatoli tasarım ekibine yön verdiği belirtilen açıklamada, Sevan Bıçakçı, Emrah Yücel, Mica Ertegün, Özlem Süer, Nazan Ölçer, Ethem Sancak, Hüseyin Hatemi ve Melike Battal gibi isimlerin Anatoli tasarım ekibine danışmanlık yapacağı kaydedildi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle