GeriEkonomi Beşiktaş hisseleri kan kaybetti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beşiktaş hisseleri kan kaybetti

Beşiktaş'ın Fenerbahçe'ye yenilerek şampiyonluk umudunu mucizelere bırakması ve Başkanı Serdar Bilgili'nin Yönetim Kurulu'ndan istifa etmesiyle hisse senetleri günü yüzde 4.21 oranında değer kaybıyla 20.500 liradan tamamladı.

Fenerbahçe'ye yenilerek şampiyonluk umudunu mucizelere bırakan ve Şampiyonlar Ligi'ne katılması da büyük ölçüde tehlikeye giren Beşiktaş'ın Borsa'da işlem gören hisseleri ise 1. seansta 500 lira azalarak 20 bin 900 liraya indi. Hisselerdeki değer kaybı yüzde 2.34 oldu. İkinci seansta da düşüş devam etti. BJK hisseleri günün tamamında yüzde 4.21 oranında değer kaybetti. Hissenin fiyatı ise 900 lira gerilemeyle 20 bin 500 liraya indi.
Öte yandan Başkan Serdar Bilgili'nin açıklamaları da hisse üzerinde baskı yarattı.

FENER HİSSELERİ PRİM YAPTI

Şampiyonluk yolunda ezeli rakibi Beşiktaş engelini 3 golle aşarak son 3 haftaya lider giren Fenerbahçe'nin hisseleri ise prim yaptı. Fenerbahçe Sportif hisseleri, 600 lira artışla 12 bin 900 liradan 1. seansta tamamladı. Hisselerdeki değer artışı yüzde 4.88 oldu. İkinci seansta hisselerde bir değişiklik olmadı ve günü 12 bin 900 puandan kapattı.
 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle