Beko İngiltere’de futbola sponsor

Hürriyet Haber
26.09.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

Spor alanında dünya çapındaki sponsorluklarına bir yenisini ekleyen Beko, 1871 yılından bu yana düzenlenen ve son olarak Chelsea’nin kazandığı FA Cup’ın (İngiltere Federasyon Kupası) resmi destekleyicisi oldu.

FA Küresel İş Geliştirme Başkanı Sean McAuliffe, Beko’nun 2012-2013 ve 2013-2014 sezonları boyunca dayanıklı tüketim malları alanında sponsor olacağını belirterek, “Beko’yu sponsorlarımız arasında görmekten çok mutluyuz. Beko spor alanında ve özellikle futbolda çok başarılı bir geçmişe sahip. Zengin ürün gamı ile de futbol taraftarlarına ve ailelerine hitap ediyor” ifadelerini kullandı.

4 yıldır sahalardayız

Beko Genel Müdürü Ragıp Balcıoğlu da bu önemli organizasyona resmi destekleyici olmaktan heyecan duyduklarını, bu ortaklıkla spor sponsorluklarını bir adım daha öteye taşıyacaklarını ifade ederek, şunları kaydetti: “Köklü mirası ile FA Cup ve Beko markasının bir araya gelmesi, markamızın hedef kitlemiz ile iletişimi açısından çok faydalı olacak. 4 yıldır Beko markamız ile İngiltere Premier Ligi’ndeki birçok ünlü futbol takımının sahalarında yer alıyoruz. Öte yandan, sosyal medyada 2011’de hayata geçirdiğimiz ‘Beko Mums United Facebook’ projemizi başarılı bir şekilde yürütüyoruz. Bu çalışmalarımız markamızın bilinirliğini istikrarlı bir şekilde artırmakta.”
2006 yılından bu yana basketbol sporuna destek veren Beko, Türkiye, Almanya, Rusya ve Litvanya basketbol liglerinin ardından son olarak İtalyan Basketbol Ligi’nin de sponsorluğunu üstlendi.


 

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı