Bayram kredisi alana altın hediye

Hürriyet Haber
14.11.2009 - 12:58 | Son Güncelleme:

Halkbank, Kurban Bayramı öncesinde hizmete sunduğu bayram kredisinden yararlanan müşterilerine 1 gram altın mevduat hesabı hediye edecek.

Halkbank'tan yapılan yazılı açıklamada, kefilsiz kullandırılan Altın Hediyeli Bayram Kredisinin faiz oranının 12 ay vadede yüzde 0,50 olduğu belirtilerek, Halkbank'ın, Altın Hediyeli Bayram Kredisinin geri ödemesinde ilk taksiti 2 ay erteleme imkanı da sunduğu kaydedildi.

Açıklamada, Halkbank'ın, Kurban Bayramına özel ürünü Altın Hediyeli Bayram Kredisi ile bayram harcamalarını yük olmaktan çıkarmayı hedeflediği ve bayram kredisi kullanan müşterilerine 1 gram altın mevduat hesabı hediye ettiği duyuruldu.Kredi komisyonu peşin ödendiğinde Altın Hediyeli Bayram Kredisi faiz oranı 12 ay vade için yüzde 0,50 oluyor. Altın Hediyeli Bayram Kredisi kullananlar ilk taksiti 2 ay erteleyebiliyor.

Halkbank, kefilsiz kullandırdığı Altın Hediyeli Bayram Kredisi için 24 ay vadede 10 bin liraya kadar aylık yüzde 1, 36 ay vadede 20 bin liraya kadar aylık yüzde 1,25 faiz oranı fırsatı sunuyor. 36 ay vadeyle kullandırılan krediden masraf da alınmıyor. Halkbank'ın, her bayram arifesinde bayrama özel kredilerini yeni ve cazip koşullar ekleyerek hizmete sunduğunu belirten Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru şunları ifade etti:

“Halkbank olarak bayram kredisi kullandıran diğer bankalardan farkımız müşterilerimize fiks mönü sunmamamız. Altın Hediyeli Bayram Kredisi farklı üst limit, vade ve faiz oranı alternatifleriyle her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Ayrıca krediyi kullanan tüm müşterilerimize 1 gram altın mevduat hesabı hediye ediyoruz. Halkbank Vadesiz Altın Mevduat Hesabındaki birikimler, altının uluslararası piyasalarda işlem gördüğü fiyat üzerinden gram bazında değerlendiriliyor.”

Altın Hediyeli Bayram Kredisinden faydalanmak isteyenler 11 Aralık 2009'a kadar tüm Halkbank şubelerine başvurabilecek.

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı