GeriEkonomi 'Başarıya Yürüyenler' yarışması başladı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

'Başarıya Yürüyenler' yarışması başladı

Türkiye’nin 40 yaş ve altındaki en başarılı genel müdürlerinin seçileceği “Başarıya Yürüyenler” yarışması hızla devam ediyor.

İş dünyası tarafından her sene artan bir ilgiyle takip edilen yarışmanın oylaması internet üzerinden yapılıyor. Bu yıl 6. kez düzenlenen 'Başarıya Yürüyenler' yarışmasında geçtiğimiz yıl internet üzerinden yapılan oylamaya 100 binin üzerinde katılım olmuştu. Bu yıl yenilikler katılarak tasarlananwww.basariyayuruyenler.com sitesinde yarışmaya katılan adayların ilham veren başarıya yürüyüş hikayelerine ulaşabilirsiniz. Mevcut adaylara site üzerinden oy verirken öne çıkan, onları başarıya taşıyan özelliklerini de oylamak mümkün olacak. 28 Şubat tarihine kadar sürecek yarışmada "yeni bir aday önerin" formu ile de isteyenler kendi adayları olan genel müdürleri de önerebiliyorlar.

Adaylara ya da önerilen isimlere verilecek oylar, finale katılacak isimleri belirliyor. Yaklaşık 2,5 ay sürecek değerlendirmede, en çok oyu alan 10 yarışmacı, iş ve akademi dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan jüri tarafından değerlendirilecek. Jüri, genel müdürlerin yönettikleri projelerden kariyerlerine, şirket karlılığı ve itibarına yaptıkları katkıya kadar başarıya yürüyüşlerindeki hemen her adımı titizlikle inceleyecek.

Büyük bir çekişmenin yaşandığı geçen yılki yarışmada Groupama Emeklilik Genel Müdürü Yılmaz Yıldız birinci, Fillo Kargo Genel Müdürü Serkan Akbudak ikinci, T-Box Genel Müdürü Doğan Kaşıkçı ise üçüncü olmuştu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle