GeriEkonomi Aydın'da büyük ikramiye bilmecesi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  35
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aydın'da büyük ikramiye bilmecesi

Aydın'da büyük ikramiye bilmecesi
refid:27880806 ilişkili resim dosyası

Yılbaşında büyük ikramiyenin çıktığı iki biletin satıldığı Aydın'da herkes talihlilerin peşinde. Osman Serbest, ikramiyenin patronuna çıktığını, ancak biletleri saklaması için verdiği yeğeninin ortalıkta olmadığını söyledi.

Aydında büyük ikramiye bilmecesi BİLET NUMARANI YAZ SONUCU ÖĞREN

Sabah gazetesinden İhsan Karataş ve Kazım Yörükce'nin haberine göre Milli Piyango'nun Yılbaşı Özel Çekilişi'nde 50 milyon liralık büyük ikramiye 2692160 numaralı çeyrek bilete isabet etti. Biletlerden ikisi Aydın ve ilçesi Didim'e, diğer ikisi de Niğde ve Ankara'da satıldı. Talih kuşunun iki kez konduğu Aydın'da, büyük ikramiye çıkan kişinin kim olduğu kentin merak konusu oldu.

Aydında büyük ikramiye bilmecesi

Kentte birbirine şüpheyle bakan herkes milyonerlerin kim olduğunu tahmin etmeye çalışıyor. İddialar ise Şener Şen'in baş rolünde oynadığı ve bir talihlinin biletini kaybetmesini anlatan 1986 yapımı 'Milyarder' isimli filmi aratmıyor. Büyük ikramiyenin sahibiyle ilgili ise çeşitli hikayeler ortaya çıktı.

Aydında büyük ikramiye bilmecesi 50 MİLYONUN YARISI AYDIN'A ÇIKTI

YEĞEN ORTADA YOK
Aydın'da inşaat işçiliği yapan Osman Serbest, "269 seri numaralı biletten 58, 59, 60, 61, 62 ve 63 seri numaralı biletleri patronum Nasır Alkış için aldım ve kendisine teslim ettim. Bir tane de kendime aldım. Sabah kahvehanede listeyi kontrol edince patronumu arayarak müjdeyi verdim. Patronum ise biletleri saklaması için yeğeni Kadir Güryeli'ye verdiğini söyledi. Defalarca aradık ama ulaşamıyoruz. Telefonunu kapatıp ortadan kaybolmuş" dedi. Seyyar bayi Emine Kaçmaz'ın inşaat işçiliği yapan kardeşi Enver Göktepe, ablasına satışta yardım ettiğini ve ikramiyenin isabet ettiği bileti kendisinin sattığını söyledi.

AYDIN'DA MUHTARDAN 'BİLETLERİ KONTROL EDİN' ANONSU-WEB TV

Aydında büyük ikramiye bilmecesi AYDIN'DA GÜNÜN KONUSU "MİLYONERLER"

DEVE GÜREŞİNE GELEN BİRİ...
Göktepe, "269 serisiyle başlayan biletten bine yakın sattım. Büyük ikramiye bu biletlerden birine çıktı. Geçen hafta yapılan deve güreşlerine gelen birine çıktığını tahmin ediyorum. Benim bir beklentim yok. Ancak yardım ederse de hayır demem" dedi. Öte yandan büyük ikramiyenin Sandıklı mahallesinde oturan birine çıktığı söylentisi üzerine muhtar Fazlı Kurşunlu anons yaparak, mahalleye yardım etmesi çağrısında bulundu.

Aydında büyük ikramiye bilmecesi MPİ MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI (SIRALI TAM LİSTE 2015)


Yorumları Göster
Yorumları Gizle