GeriEkonomi Avrupa’dan ödül aldı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Avrupa’dan ödül aldı

Selçuklu Holding’e bağlı Selin Yapı’nın İstanbul Sancaktepe’de kendi arazisi üzerine kurduğu Rings İstanbul projesi, Avrupa’da ödüle layık görüldü.

Selin Yapı’nın Rings İstanbul projesi, yurt dışında ödüllendirilerek büyük bir başarıya imza attı. İspanya, İtalya, Almanya, İsviçre, Fransa, Polonya gibi ülkelerden katılan yüzlerce projeyi geride bıraktı.  

 

Bin 500 konutun yanı sıra içinde AVM ve sosyal tesislerin de yer aldığı proje, Uluslararası Emlak Federasyonu Başkanı Christopher Hall, Langbaurgh Lordu Michael Bates, Google CFO’su James Bacon ve Avrupa’nın en ünlü gayrimenkul uzmanlarından oluşan isimler tarafından değerlendirildi.

 

Ödülü, Selçuklu Holding ve Selin Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Öncel ve Yüksek Mimar Hakan Kıran birlikte aldı. Öncel, “Mimarisi ve sahip olduğu özellikleriyle fark yarattığına inandığımız Rings İstanbul’un kendimizin de ailece oturacağımız gibi olmasına özen gösterdik. Bence başarımızın sırrı da burada. Selçuklu Holding olarak kendi topraklarımızda ürettiklerimizi dünyaya ihraç ettiğimiz gibi yine kendi topraklarımızdan aldığımız gücü, Rings İstanbul projesi ile geri veriyoruz. Konut sektöründeki ilk göz ağrımızın kısa sürede yakaladığı büyük başarılardan gurur duyuyoruz. Projemizi dünya çapında öneme sahip bir ödül ile onurlandıran değerli jüri üyelerimize Selin Yapı adına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum” diye konuştu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle