GeriEkonomi AVM'lerde Ramazan bereketi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

AVM'lerde Ramazan bereketi

Adese Alışveriş Merkezleri (AVM) Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yel, son bir hafta içerisinde, önceki haftalara göre satışların toplamda yaklaşık yüzde 40 civarında arttığını söyledi.

Yel, Konya merkezli Adese AVM'nin sekiz ilde 132 mağazası ve 3 bin 600 çalışanıyla ulusal perakende markası olarak her ay ortalama dört buçuk milyonun üzerinde müşteriye hizmet verdiğini ifade etti.

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte tüketicilerin hazırlıklara başladığını ifade eden Yel, özellikle hafta başından bu yana mağazalarda bir yoğunluk yaşandığını belirtti.

Yel, bu ramazanda geçen yıla göre satışlarda yüzde 25 büyüme beklediklerini dile getirerek, “Özellikle hafta başından bu yana yoğunluk yaşanıyor. Önceki haftalara göre, mağazalarımızda satışlar son hafta toplamda yaklaşık yüzde 40 civarında arttı” diye konuştu.

GIDA PAKETLERİ

Yel, ramazan alışverişlerinde sunulan indirimler ve kampanyaların yanı sıra, yardımlaşma ayı olan ramazanda ihtiyaç sahiplerine doğru ve etkili yardım yapmak isteyenler için de kolaylıklar sunduklarını söyledi.

İhtiyaç sahiplerinin temel gereksinimlerinin karşılanması amacıyla hazırlanan ve temel gıda maddelerinden oluşan 24,90 lira, 39,90 lira, ve 59,90 liralık gıda paketlerine de vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini ifade eden Yel, dileyen müşterilerin kolilerinin içeriğini kendisinin belirleyebildiğini de sözlerine ekledi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle