GeriEkonomi Avea'dan Libya ve Yeni Zelanda'ya indirim
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Avea'dan Libya ve Yeni Zelanda'ya indirim

Avea, Libya ve Yeni Zelanda'daki müşterilerinin hatlarına 100 TL fatura indirimi yaptı.

Avea açıklamasına göre, Avea, son dönemde yaşananlar nedeniyle Libya'da zor günler geçiren ve Yeni Zelanda depremiyle sarsılan müşterilerine iletişim desteği veriyor.

Avea tarafından bu kapsamda; Libya ve Yeni Zelanda'daki müşterilerinin yakınları ile rahat rahat iletişime geçmeleri için hatlarına 100 TL fatura indirimi yapıldı. Bu ülkelerdeki müşterilerinin fatura borcundan dolayı hatlarının kapanması engellendi. Yeni Zelanda'daki Avea müşterileri tek tek aranarak yakınlarına ulaştırmak istedikleri mesajları olup olmadığı soruldu. Mesaj iletmek isteyen müşterilerin yakınlarına Avea tarafından bilgi verildi.

Açıklamada, “Avea olarak zor durumdaki vatandaşlarımıza destek vermeyi sorumluluklarımız arasında görüyoruz. Yeni Zelanda ve Libya'da yaşanan olaylar bizi derinden etkiledi. Bu durumlarda vatandaşlarımızın en büyük ihtiyaçlarından biri yakınlarıyla iletişim kurabilmek. Biz de bu anlamda Yeni Zelanda ve Libya'da bulunan müşterilerimize iletişim desteği sağlıyoruz. Avea olarak üzerimize düşeni her zaman yapmaya hazırız” denildi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle