GeriEkonomi Autoshow bilet fiyatları ne kadar? Saat kaça kadar açık olacak?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Autoshow bilet fiyatları ne kadar? Saat kaça kadar açık olacak?

Autoshow bilet fiyatları ne kadar? Saat kaça kadar açık olacak?

İstanbul Autoshow bilet fiyatları, etkinliğin başlamasının hemen ardından araştırılmaya başlandı. Birçok firmadan birçok aracın sergileneceği İstanbul Autoshow 2017'de çevreci ve akıllı araç konseptleri ilgi çekecek. Fuar, 21 Nisan'da kapılarını açacak, 30 Nisan tarihine kadar devam edecek. Peki, İstanbul Autoshow bilet fiyatları ne kadar olacak? İşte, organizasyonun 2017 ayağından detaylı bilgiler ve bilet fiyatları bilgisi

Autoshow 2017 kapılarını ziyaretçilere açıyor. Son teknoloji araçlar ve birbirinden güzel tasarımların sergileneceği fuar, 30 Nisan tarihine kadar devam edecek. On binlerce vatandaşın merakla beklediği Autoshow 2017 bilet fiyatları ise araştırma konusu oldu. Peki, Autoshow 2017'nin bilet fiyatları ne kadar olacak? İşte, organizasyon hakkında detaylı bilgiler

 TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan İstanbul Autoshow, bugün basın mensuplarına ve VIP ziyaretçilerine kapılarını açtı.

Bugünün ve geleceğin teknolojilerinin sergileneceği etkinlikte, Türkiye'de faaliyet gösteren otomotiv markalarının yanı sıra, teknoloji, inovasyon, bilişim, aksesuar ve yan sanayi firmaları, sivil toplum örgütleri ve basın kuruluşları yerlerini alacak.

Katılımcılarını bugünün ve yarının teknolojileriyle buluşmaya davet eden fuarda, otomobil firmalarının yanı sıra, teknolojiye yatırım yapmış, bu alanda faaliyet gösteren şirketlerin de önemli gösterileri olacak.

"Entegre iletişim çözümleri, otonom sürüş, çevreci ve akıllı araçlar" gibi konularda yeniliklerin sergileneceği etkinlikte, ziyaretçiler yakın gelecekte hayatlarına dahil olacak bu konuları deneyimleme fırsatını da yakalayacak.

Fuarda, otomobiller ve mobil cihazlar arasında akıllı çözümler sunan teknolojilerin büyük bir ilgi görmesi beklenirken, akıllı telefonlar, tabletler ve mobil internet kullanımının otomobiller ile entegrasyonundaki son gelişmeler buradan izlenebilecek.

Dünya otomotiv gündeminin en popüler maddelerinden biri olan otonom sürüş, İstanbul Autoshow'un ana konularından biri olacak.

İSTANBUL AUTOSHOW, HER YAŞTAN MİSAFİRLERİNİ AĞIRLAMAYA HAZIR

İstanbul Autoshow 2017’nin lisanslı ürünlerinin satıldığı “Autoshow Store"dan, uzun yıllar kullanılabilecek ürünlerden satın alınabilecek.

Fuar alanında kurulacak "Instawall" adındaki özel alandan sosyal medya paylaşımlar gerçekleştirilebilecek. Çocuklar için hazırlanan etkinlik alanında minik misafirler eğlenceli ve keyifli anlar yaşarken ebeveynler de dinlenme şansı bulabilecek.

"Geleceğe Yakından Bakın" sloganına uygun olarak ilerleyen dönemlerde sürücülerin hayatlarına dahil olacak teknolojilerin sergileneceği fuarda, birbirinden değerli ve özel klasik otomobiller sevenleriyle buluşacak.

BİLET FİYATLARI NE KADAR OLACAK?

İstanbul Autoshow 2017'ye giriş ücretleri hafta içi 10 TL, hafta sonu 20 TL olacak.

Kadınların hafta içi ücretsiz, hafta sonu ise 10 TL ödeyerek girebileceği fuar, öğrenciler için hafta içi ücretsiz, hafta sonu ise 5 TL olacak.

Fuar süresince Atatürk Havalimanı ve Kadıköy iskeleden servislerle etkinliğe ulaşılabilecek.

Fuar 21-24-25-26-27-28 Nisan  tarihlerinde 12:00 – 21:00, 22-23-29-30 Nisan tarihlerinde ise 11:00- 21:00 arasında hizmet verecek.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle