GeriEkonomi Automechanika İstanbul 7 Nisan’da açılıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Automechanika İstanbul 7 Nisan’da açılıyor

Automechanika İstanbul 7 Nisan’da açılıyor

Messe Frankfurt Istanbul Uluslararası Fuarcılık Ltd. Şti ve Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. işbirliği ile düzenlenen otomotiv endüstrisi fuarı Automechanika İstanbul, TÜYAP Fuar Merkezi’nde 7-10 Nisan 2016 tarihleri arasında kapılarını açıyor.

Bu yıl fuarda 34 ülkeden 1282 firma ürün ve çözümlerini sergiliyor. Aralarından, Almanya, ABD, Çin, Hindistan, Hong Kong, İran, İspanya, İtalya, Fas, Fransa, Güney Kore ve bu yıl ilk kez olmak üzere Endonezya ülke pavilyonları ile katılım gösterecek.

Messe Frankfurt İstanbul Genel Müdürü Tayfun Yardım, 2016 etkinliğine ilişkin olarak şunları söyledi: "Automechanika markası, dünya çapındaotomotiv tedarik sektöründe hizmet veren başarılı fuarlarıyla tanınıyor. Dünyanın dört bir yanında 15 fuar gerçekleştiren Automechanika markası, otomotiv sektörünün öncü fuarı konumunda. Automechanika Istanbul, kendi alanında Avrasya’nın en popüler fuarı haline geldi. Fuar Avrupa, Orta Doğu ve Orta Asya bölgesinin kesiştiği noktada, otomotiv endüstrisinden orijinal ekipman üreticisi (OEM) ve yedek parça profesyonellerini bir araya getiriyor. Bugün Automechanika Istanbul, Frankfurt ve Şanghay’dan sonra otomotiv sektörünün en büyük 3. fuarı konumunda. Bu yıl 10. kez sektör profesyonellerini ağırladığımız etkinlikte, bu çıtayı daha da yukarı taşıyacağız" dedi.

SİMÜLATÖRLER

Türkiye’de üretilen son teknoloji simülatörler Automechanika Istanbul’da yerini alıyor. F1 simülatörünün yanısıra 360 derece hareket eden Uçuş ve  RollerCoaster simülatörü ve ralli simülatörü fuarda yerini alıyor. Yoğun iş görüşmelerinin arasında mola vermek ve heyecanlı anlar yaşamak isteyen fuar ziyaretçileri simülatörlerde keyifli vakit geçirebilecek.

SANAT ESİNTİLERİ
Automechanika Istanbul’da illüstrasyondan, grafitiye ve maketçiliğe kadar farklı sanat dallarından ustalar, ziyaretçiler için yeteneklerini sergiliyor. Ayrıca 4 gün boyunca sürecek canlı performansında, sergilenen bir otomobili tuvalinde resmediyor. Sokak sanatı grafitiden eserler de fuarda yer alıyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle