ATAMA... TRANSFER...

Hürriyet Haber
29.12.2001 - 15:49 | Son Güncelleme:


Accenture’a ülke yöneticisi

Accenture, Türkiye ülke yöneticiliği görevine iletişim ve yüksek teknoloji konusunda deneyim sahibi şirket ortağı Ahmet Yalçın/ı atadı. Yalçın, 1 Ocak 2002 itibarıyla Accenture Türkiye ülke yöneticiliğini üstlenecek. Kuruluşundan bu yana Accenture Türkiye ülke yöneticiliği görevini üstlenen Riccardo Gandus ise yöneticilik görevini İtalya'da sürdürecek.


T-Systems’a yeni genel müdür

Ateş Gönen, Aralık 2001 itibariyle T-Systems Türkiye'de genel müdür olarak göreve başladı. Deutsche Telekom ve Debis Systemhaus'un birleşmesiyle 2001'de kurulan T-Systems, 11 milyar Euro'nun üzerinde cirosu ve dünya genelinde 40 bin çalışanı ile telekomünikasyon ve bilişim teknolojileri konusunda hizmet veriyor. Gönen, daha önce Lectra Türkiye'nin genel müdürüydü.


SAP Türkiye kadrolaştı

SAP Türkiye, yeni kadrolaşma çalışmalarını tamamladı. Almanya SAP'den genel müdür olarak Türkiye'ye gelen Safa Haktanır'ın ardından yeni yöneticiler şöyle: Satış ve pazarlama müdürü Güngör Kaymak, profesyonel hizmetlerden sorumlu genel müdür yardımcısı Cem Yeker, mali ve idari işler müdürü Atilla Kızıltuğ.


Köprülülü, Yeke Gıda’da

Cem Köprülülü, Yeke Gıda'nın genel müdürü oldu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Köprülülü, iş hayatına yeme-içme sektöründe başladı. Alsunpak Yemek ve Hizmet Servisleri'nde başlayan profesyonel hayatını Sodexo'ya transfer olarak sürdürdü. Little Ceasers markasının sahibi olan Yeke Gıda'nın çatısı altında balık hammaddeli tek hızlı servis restoranı da yer alıyor.


Goodyear'da yeni yapılanma

Goodyear Lastikleri'nin satış ve pazarlama departmanları yeniden yapılandırıldı. Ersin Özkan satış ve pazarlama diröktürlüğüne getirilirken, Ali Nihat Tirkeş pazarlama müdürü olarak görev yapacak. Ersin Özkan, Hacettepe Üniversitesi Fizik Mühendisliği, Ali Nihat Tirkeş, ODTÜ İşletme bölümü mezunu.
Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı