GeriEkonomi Arvento CeBIT Hannover’de
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Arvento CeBIT Hannover’de

Mobil teknolojiler üretmek amacıyla yüzde 100 yerli sermaye ile Türkiye’de kurulan Arvento Mobile Systems, 1- 5 Mart 2011 tarihleri arasında Almanya’nın Hanover kentinde düzenlenecek olan CeBIT Fuarı’na katılıyor.

Fuar boyunca en yeni ürünleri Combo Mobil Takip Cihazı, Treyki Kişi ve Nesne Takip Sistemi, imt.14 Araç Takip Cihazı, iPad ve İPhone yazımları ve Connected Navigasyon sisteminin tanıtımını yapacak olan Arvento Mobile Systems, aynı zamanda da yeni müşteri ve iş ortaklıkları ile bir araya gelecek. Türkiye’de ve dünyada araç takip sistemleri alanında, yazılımını ve donanımını kendisi üreten ve bunu paket halinde müşterilerine sunan sayılı şirketler biri olan Arvento Mobile Systems, 3’üncü kez CeBIT Fuarı’na katılıyor.

Arvento Mobile Systems, Türkiye’nin önde gelen mühendislerinden oluşan tecrübeli bir ekibe sahip. Uzun yıllar bu alanda Ar-Ge ve üretim çalışmaları yapmış ve yıllardır birçok projeye imza atmış bir teknoloji şirketi olan Arvento Mobile Systems, teknolojisi ve hizmet kalitesi ile dünya pazarında önemli oyuncular arasında yer alıyor. Dünyaya teknoloji ihraç eden bir Türk markası olma amacıyla yola çıkan ve bunu da geliştirdiği ürünler ile kanıtlayan Arvento Mobile Systems, bugün itibari ile ürünlerini 17 ülkeye ihraç ediyor. Arvento, 7.Hal B12 numaralı standta katılımcı ve ziyaretçiler ile bir araya gelecek.

4 bin 500 servis aracı takip altında

İstanbul’da 4 bin 500 servis aracında araç takip sisteminin kullanıldığını aktaran Hıncal, çocuklarını merak eden ebeveynlerin bu sayede servisin okula ve eve varış saatlerini internetten ya da cep telefonundan SMS yoluyla izleyebildiğine dikkat çekti. Hıncal, “Arvento araç takip sistemleri ile toplam 67 bin öğrenci takip edilebiliyor. Sadece ebeveynler için değil okul yönetimi ve servis firmaları da araçların hatalarını, okula ve eve zamanında ulaşıp ulaşmadıklarını ve izledikleri güzergahı denetleyebiliyor. Böylece birçok servis aracının hız ihlalinin sıfıra indiğini söylemek mümkün” diye konuştu


Yorumları Göster
Yorumları Gizle