GeriEkonomi Arkadaşını getir 100 TL'yi götür
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Arkadaşını getir 100 TL'yi götür

Arkadaşını getir 100 TL'yi götür

Denizbank, Sosyal Güvenlik Kurumu ile yaptığı protokol kapsamında 3 yıl boyunca maaşını bankadan alma sözü veren emeklilere 450 liraya varan nakit kazanma fırsatı sağlarken, emekli tanıdıklarını Denizbank’a yönlendiren tüm müşterilerine de yönlendirdikleri her emekli için 100 TL nakit hediye ediyor.

DENİZBANK Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Oğuzhan Özark, bankanın yıllarca çalışmış, üretmiş ve ülkemizin yarınlarının inşasında önemli rol oynayan emeklilerin de güzel kılmak için çalıştığını belirterek “İmzaladığımız protokol kapsamında, emekli maaşını 3 yıl boyunca bankamızdan alma sözü veren emeklilerimiz 450 TL’ye varan nakit kazanma fırsatı yakalıyor. Üstelik emekli tanıdıklarını bankamıza yönlendiren tüm müşterilerimize yönlendirdikleri her emekli için 100 TL nakit hediye ediyoruz” dedi.

Özark, yaptığı açıklamada şöyle dedi: “Bankamız 2023 yılında 100 yaşına basacak olan Türkiye Cumhuriyeti için hayati önem arz eden pek çok projenin ana finansörü konumunda bulunarak, ekonomik ve toplumsal kalkınmaya önemli ölçüde katkı sunuyor. 3. Köprü, 3. Havalimanı, Kıbrıs Barış Suyu Temin projesi, ile Kamu-Özel Sektör Ortaklı Şehir Hastaneleri gibi ülkemizin geleceğinde kritik rol oynayacak büyük projelerin finansman süreçlerinde yer alarak yaklaşık 1.5 milyar Dolar tutarında kaynak aktardık.

Bugün Türkiye’de 11.5 milyonun üzerinde emeklimiz bulunuyor. Emeklilere verilen değerin ülkelerin gelişmişlik düzeyinin önemli göstergelerinden biri olduğunu düşünüyoruz. Denizbank ailesi olarak amacımız, emeklilerimizin finansal ihtiyaçlarına özel çözümler üretmenin yanında sosyal hayatlarına da dokunmak ve bu güzel dönemlerini daha keyifli ve dinamik geçirmelerini sağlamak.

İmzaladığımız protokol kapsamında, emekli maaşını 3 yıl boyunca bankamızdan alma sözü veren emeklilerimiz 450 TL’ye varan nakit kazanma fırsatı yakalıyor.
Üstelik emekli tanıdıklarını bankamıza yönlendiren tüm müşterilerimize yönlendirdikleri her emekli için 100 TL nakit hediye ediyoruz.”

Kampanyaların yanı sıra emeklilerin birçok bankacılık hizmetinde de ayrıcalıklı olduğunu vurgulayan Özark, şöyle konuştu: “Türkiye’deki 704 şubemizden öncelikli hizmet alabilen emeklilerimiz, 5,000’i aşkın Denizbank ve PTT ATM’sinden ayrıca yurtdışında ki tüm banka ATM’lerinden ücretsiz para çekme işlemi yapabiliyor. Şubelerimizde sıra beklemeden işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştirebiliyorlar. İhtiyaç, Taşıt ve Konut kredilerinde indirimli faiz oranları, başka bankalardaki kredi borçları için özel taksit ve vade avantajlarından faydalanıyor, uzun yıllar çalışıp biriktirdikleri birikimlerine özel mevduat faiz oranı ile daha fazla değer katabiliyorlar. Ayrıca marka işbirliklerimiz ile emeklilerimiz birçok indirim kampanyasından faydalanabiliyor.”

ÖZEL KREDİ KARTI DA VAR
Diğer yandan Türkiye’de sadece emeklilerimize özel tasarlanmış ilk kredi kartı olan Emekli Bonus ile emeklilere özel birçok ayrıcalık sunduklarına dikkat çeken Özark, “Emeklilerimiz alışverişlerini taksitlendirebiliyor, yapılan harcamalardan bonus kazanabiliyor. Anlaşmalı üye işyerlerinden indirimli alışveriş yapan emeklilerimiz elektrik, su, doğalgaz ve telefon faturalarına dönemsel kampanyalarla indirim kazanabiliyor. Eczane, market vb. harcamalarında indirim fırsatları ile tesisat arıza, çilingir, cam kırılması gibi durumlarda da birçok avantajlı hizmetten faydalanabiliyorlar.

Bundan sonra da emekli müşterilerimizin ihtiyaçlarını yakından takip etmeye devam edecek ve emeklilerimizin beklentilerinin ötesinde hizmet vererek örnek gösterilen bir banka olmayı sürdüreceğiz. Emeklilerimize ‘Hürmetlerimizle’ yaklaşımını benimseyen bir banka olarak büyüklerimizin hayatını Deniz’de güzel kılmak, ilk arzumuz. 30 Haziran Emekliler Günü vesilesiyle tüm emeklilerimizin bu özel gününü kutluyor, DenizBank ailesi adına hürmetlerimizi sunuyoruz” dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle