Araba fiyatına lüks cep telefonu

A.A.
16.02.2006 - 10:33 | Son Güncelleme:

El işçiliğiyle çelik, 18 ayar sarı ve beyaz altın, platin ve safir kristal kullanılarak üretilen ve 4 bin 500 ile 20 bin euro (7,128-31,680 YTL) arasında piyasaya sunulan lüks cep telefonu markası Vertu'ya, 10 ayda beklenenden fazla talep olduğu bildirildi.

Capezo Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi yetkilisi Sena Fuchs Cerrahoğlu, yaptığı açıklamada, Signature ve Ascent olmak üzere iki seride üretilen Vertu'nun, dünyanın ilk ve tek el yapımı cep telefonu olma özelliğini taşıdığını kaydetti.
Cerrahoğlu, çizilmeye dayanıklı safir kristal hücre ekranı, elde dikilmiş deri dokusu, ultra dayanıklı ve ileri derecede parlatılmış seramik yapısı, mücevherli milleri ile farklılık yaratan bu ürünü Mayıs 2005'te Türkiye'ye soktuklarını belirtti.

HANGİ ÜNLÜLER KULLANIYOR?


Türkiye'de Vertu satışının, 10 ayda 300 adedi geçtiğini ifade eden Cerrahoğlu, şunları söyledi: “Satışlar beklediğimizin de üzerinde, iyi gidiyor. Vertu'yu dünya sosyetesinde Gwyneth Paltrow, David Beckham, Jade Jagger, Jennifer Lopez, Türkiye'de ise Seda Sayan, M. Ali Erbil, Esra Çavuşoğlu, Demet Akalın, Melisa Eliyeşil, Kerem Dürüst ve Süreyya Yalçın gibi ünlüler kullanıyor. Farklı olmak, bir üründen en fazla fayda edinmek isteyenler ve tabiki kaliteyi ön planda tutanlar bu ürünümüze ilgi gösterdiler.”

KULLANICILARINA ÖZEL HİZMET

Cerrahoğlu ayrıca, Vertu marka telefonun üzerindeki bir tuş ile sadece bu telefonu kullananların, özel hizmet veren “Concierge” servisi ile her türlü gereksinimlerinin karşılandığı bildirdi.

Cerrahoğlu, servisin 7 gün 24 saat boyunca dünyanın neresinde olunursa olunsun, otelden rent a car servisine, restoran ve pub rezervasyonundan, tiyatro ve sinema biletleri ile en özel adreslere kadar kullanıcılarına yardımcı olup adlarına gereken herşeyin yapıldığını ifade etti.
Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı