GeriEkonomi Aon, 'riskli sohbetler'i başlatıyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aon, 'riskli sohbetler'i başlatıyor

Aon, 'riskli sohbetler'i başlatıyor

Aon'un Türkiye’deki 20’inci yılını kutlamak üzere başlattığı "Risk Ustaları" tecrübe paylaşım platformunun ilk projesi “Risk'li Sohbetler” 26 Ekim'de İstanbul'da başlıyor.

Manchester United Vakfı’nın CEOsu John Shiels, Manchester United’ın eski oyuncularından biri ile birlikte hayatta başarıya ulaşmak için riski başarı ile yönetme ve riski yönetirken hayatta vizyon ve hedefleri belirleme konularında konuşacak.

Risk yönetimi, sigorta ve reasürans brokerliği ile insan kaynakları danışmanlığı konularında uluslararası hizmet sağlayan dünyanın önde gelen şirketi Aon, Türkiye’deki 20’nci yılını, ‘Risk Ustaları’ projesi kapsamında gerçekleşen, “Risk’li Sohbetler” projesi ile kutlamaya başlıyor.

BİRBİRİNDEN ÖNEMLİ İSİMLER KATILACAK
"Risk’li Sohbetler" etkinliği çerçevesinde  Türkiye’den ve dünyadan riski doğru yöneterek başarıya ulaşmış isimler; "Risk Ustaları", her ay risk yönetimi konusunda tecrübe paylaşım sohbetleri gerçekleştirecekler.“Risk Ustaları” atılımlarıyla, yatırımlarıyla ve başarılı projeleri ile ses getirmiş iş dünyası, STK, sanat, spor gibi çeşitli alanlarda risk yönetiminin önemini başarıları ile açığa çıkartmış isimlerden oluşuyor.

DENEYİMLERİNİ PAYLAŞACAKLAR 
Aon Türkiye Eş Ceo’su Selda Oknas konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Bu projeyle, seçkin isimlerin onları başarıya götüren yolda ne gibi riskler aldıklarını ve bunu nasıl yönettiklerini insanlara aktarmak istiyoruz. Bunun özellikle gençler ve geleceğin Türkiye’sine yön verecekler için önemli bir örnek teşkil edeceğini düşünüyoruz. Bu anlamda “Risk Ustaları” projesi; Aon’un sadece müşterilerine hizmet vermek ve ortaya koyduğu değere karşılık kazanç elde etmek değil, her ülke için, o ülkedeki topluma da kendi kararınca bir şeyler katmak istemesinin bir izdüşümü aslında” şeklinde konuştu.

 Aon Türkiye Eş Ceo’su Ferhan Özay ise konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Projemizin ilk Risk'li Sohbetler etkinliğinde 6 yıldır ana sponsorluğunu da yaptığımız dünyanın bir numaralı futbol kulüplerinden Manchester United'dan misafirler ağırlayacağımız için ayrıca çok mutluyuz. Manchester United gerek spor kulüp yöneticiliği anlamında, gerek ise oyuncularının parlak kariyerlerini yönetmek anlamında pek  çok spor kulübüne örnek gösterilecek risk yönetim başarılarına imza atmış bir kuruluştur" dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle