GeriEkonomi Antur Turizm 'En İyi Etkinlik' ödülünü kazandı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Antur Turizm 'En İyi Etkinlik' ödülünü kazandı

Antur Turizm 'En İyi Etkinlik' ödülünü kazandı

Doğuş Grubu şirketlerinden Antur Turizm, ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’nde“En İyi Etkinlik” kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

Türkiye kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün bilinirliğini küresel ölçekte artırmayı hedefleyen ACE of M.I.C.E. Ödülleri’nde dereceye giren firmalar sektörün önde gelen isimlerinin jüri üyeliğinde 4 ana başlık ve 31 ayrı kategoride değerlendirildi.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ödül töreninde Antur Turizm, finale kalan 6 firmayı geride bırakarak “En İyi Etkinlik” kategorisinde ödülün sahibi oldu. Antur Turizm Genel Müdürü Şebnem Özlem ödülü projede emeği geçen ekip arkadaşlarıyla birlikte aldı.

6-8 Kasım 2015 tarihleri arasında Antalya Rixos Premium Otel’de gerçekleştirilen “DĞŞTALKS 2015” etkinliğine Doğuş Grubu’nun önde gelen 600 yöneticisi katıldı.

Yaratıcı fikirlerin, yeni teknolojilerin ve görselliğin öne çıktığı etkinlik, hikâye anlatıcılığı konseptiyle kurgulandı. Uzun süreli bir hazırlık döneminin sonunda, Türkiye’den ve dünyadan ilham verici konuşmacıların katılımıyla gerçekleştirilen organizasyonun misafirleri etkileyici bir deneyim yaşadı.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle