GeriEkonomi Anadolu’daki Avrupa’da ikinci durak Konya
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Anadolu’daki Avrupa’da ikinci durak Konya

Doğan Yayın Holding bünyesindeki medya kuruluşlarının katılımı ile düzenlenen Anadolu’daki Avrupa toplantılarının ikincisi Denizli’den sonra yarın Konya’da gerçekleştiriliyor.

DOĞAN Yayın Holding, bünyesindeki tüm medya şirketlerinin katılımı ve sanayi odalarının işbirliği ile düzenlenen ‘Anadolu’daki Avrupa Toplantıları’nın ikincisi yarın Konya’da yapılacak.

İlki Denizli’de gerçekleştirilen toplantılara, ‘Bir ülke sahip olduğu markalar kadar zengindir’ sözünden hareketle başladıklarını söyleyen Doğan Yayın Holding Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ, amaçlarını ‘Anadolu’da potansiyeli yüksek kuruluşlara ulaşmak ve Türkiye ekonomisine katkı sağlayacak yeni markalar yaratılmasına destek olmak’ diye açıkladı.

Bu önemli projede sanayi odalarından büyük destek aldıklarını belirten Yalçındağ, Anadolu’da yıllardır Avrupa çapında yatırımlar yapan ve dünya pazarlarında büyük başarılar elde eden Türk sanayicilerinin deneyim ve bilgilerini paylaşma fırsatını bulacaklarını belirtti.

MARKA GÜÇTÜR

2004 yılı ana teması ‘Marka Güçtür’ olarak belirlenen Anadolu’daki Avrupa toplantılarının Konya Buluşması, marka yaratmanın önemi, kurumlara ticari boyutta sağladığı katkı, başarılı markaların markalaşma süreçleri ve şirket yöneticilerinin bu konulardaki deneyimlerini aktaran zengin bir içeriğe sahip.

Açılışını Konya Sanayii Odası Başkanı Ahmet Şekeroğlu ve DYH Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ’ın yapacağı Konya Buluşması’nın Marka Güçtür teması konuşmacıları; Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Yılmaz ve Reklamcılar Derneği Başkanı Jeffi Medina olacak.

YENİ EKONOMİ VE AB

Toplantı, Hürriyet Gazetesi ekonomi yazarı Erdal Sağlam ile Radikal Gazetesi ekonomi yazarı Uğur Civelek’in katılacağı ve CNN Türk Ekonomi Müdürü Enis Berberoğlu’nun moderatörlüğünü yürüteceği ‘Yeni Ekonomi Politikalarının ışığında ve AB eşiğinde şirketleri neler bekliyor’ konulu panel ile devam edecek. Panelde son üç yıldır Türkiye’nin yaşadığı hızlı değişim süreci ve Türkiye’nin gelecekteki beklentileri değerlendirilecek.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle