GeriEkonomi Ali Ağaoğlu'nun babası toprağa verildi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ali Ağaoğlu'nun babası toprağa verildi

Ali Ağaoğlu'nun babası toprağa verildi
refid:24781191 ilişkili resim dosyası

AĞAOĞLU Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu’nun vefat eden babası Miktat Ağaoğlu bu gün Ataşehir Mimar Sinan Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Cenaze namazından önce Ali Ağaoğlu ile kardeşleri Hüseyin ve Zeki Ağaoğlu cami bahçesinde taziyeleri kabul ettiler. Cenaze namazına Miktat Ağaoğlu’nun kardeşi Hüseyin Ağaoğlu, Türkan Sorgun, Ali Ağaoğlu’nun çocukları Sena, Alican Ağaoğlu ile çok sayıda yakınının yanı sıra İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, sanatçılar Kadir İnanır, Mustafa Topaloğlu işadamı Abdurrahim Albayrak, Mehmet Ali Aydınlar, Eski Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy ile çok sayıda işadamı ve vatandaşlar katıldı.

MİKTAT AĞAOĞLU TOPRAĞA VERİLDİ / CENAZEDEN FOTOĞRAFLAR

Cenazeye katılan Mustafa Sarıgül, "Ağaoğlu’nun babasını hakkın rahmetine uğurluyoruz. Ağaoğlu ülkemizin ilerlemesine, gelişmesine önemli katkılarda bulunan iş adamlarından bir tanesi. Babasının bu vefat gününde bende arkadaşlarımla kendisinin acısını hep birlikte paylaşmak istedim. Babasına Allahtan rahmet diliyorum. Mekanı inşallah cennet olsun" diye konuştu.

Geride kalanlara Allah’tan sabır dileyen Abdurrahim Albayrak ise şunları söyledi "Ülkesini seven, halkını seven, insanları seven ve ülkede çok büyük yatırımlar yapan böyle evlatlar yetiştirmiştir. Allah yattığı yerleri cennet eylesin, geriye kalanları sabır diliyorum. Hepimizin başı sağ olsun"

Miktat Ağaoğlu’nun cenazesi ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Çamlıca Mezarlığı’nda toprağa verildi


Yorumları Göster
Yorumları Gizle