Akaryakıt'ta dev işbirliği

Hürriyet Haber
22.10.2003 - 15:08 | Son Güncelleme:

Akaryakıt kaynaklı arızalar güvence altına alınıyor. Ford Otosan ve OPET'in ortaklaşa projesi ile Opet'ten alınan yakıtlar Ford marka araçlarda kullanıldığında arıza çıkma ihtimalinde sigortalı. Proje kapsamında Ford marka araç satın alanlara bir adet OTOBİL anahtarlığı verilecek.

OPET istasyonlarından her akaryakıt alınışında bu anahtarlık kullanılarak aracın yakıt bilgileri otomatik olarak kayıt altına alınacak. Aynı zamanda araç sahibi kendisine verilen yakıt takip formunu kaşeleterek akaryakıt alabilecek. Bu sayede iki yönlü bir takip gerçekleştirilecek.
    OPET Genel Müdürü Yavuz Erkut, "Ford Otosan ile yaptığımız bu işbirliğinden büyük bir sinerji doğacağına inanıyoruz. Proje, 16 Ekim 2003 tarihinden itibaren satın alınan sıfır kilometre Ford araçlarda geçerli olacak" dedi.
    Ford Otosan Genel Müdürü Turgay Durak ise, "OPET'in yenilikçi çalışmalarını hayranlıkla izliyoruz. Türkiye'de ilk defa uygulanacak bu sistem, Ford Otosan tarafından üretilen ve ithal edilen tüm araçlarda uygulanmaya başlayacak. Bu hizmetin müşterilerimizin memnuniyetini arttıracağına inanıyoruz" dedi.
Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı