Akademik personel alınacak

Hürriyet Haber
21.12.2009 - 11:34 | Son Güncelleme:

Dicle (Diyarbakır) ve Gaziosmanpaşa (Tokat) Üniversitesi Rektörlükleri, muhtelif birimlerde istihdam edilmek üzere toplam 10 profesör, 21 doçent ve 64 yardımcı doçent alacak.

Rektörlüklerin alımlara ilişkin duyuruları, 19 ve 20 Aralık 2009 tarihli Resmi Gazetelerde yayımlandı.

GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ

Duyurulara göre, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörlüğü, Mühendislik ve Doğa Bilimleri, Ziraat, Tıp, Fen Edebiyat, Eğitim Fakülteleri ile Zile Dinçerler Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu, Turhal ve Tokat ile Erbaa Sağlık Hizmetler Meslek Yüksek Okulu için 4 profesör, 7 doçent ve 26 yardımcı doçent alımında bulunacak.

Adaylar, istenen belge ve açıklamaları, Gaziosmanpaşa Üniversitesinin, “http:/www.gop.edu.tr” adresinden öğrenebilecekler.

DİCLE ÜNİVERSİTESİ

Öte yandan, Dicle Üniversitesi Tıp, Fen, Edebiyat, İktisadi ve İdari Bilimler, İlahiyat, Diş Hekimliği, Mühendislik-Mimarlık, Veteriner, Ziraat ve Ziya Gökalp Eğitim Fakültelerinde görevlendirilmek üzere 6 profesör, 14 doçent ve 38 yardımcı doçent alacak. Adaylar başvurularını, 15 gün içinde şahsen Dicle Üniversitesi Rektörlüğüne yapacaklar. Başvuru koşulları ile ilgili diğer bilgiler, Dicle Üniversitesinin “www.dicle.edu.tr” sayfasından öğrenilebilecek.

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı