Hürriyet Hava Durumu - Hava Nasıl 0lacak İstanbul : 30ºC
03 Eylül 2015 07:29
EKONOMİ Haberleri

Hitay Yatırım Holding yüzde 30 büyüdü

Hitay Yatırım Holding yüzde 30 büyüdü

Bilgi teknolojileri, finansal hizmetler, ödeme sistemleri, online araştırma, savunma ve güvenlik, online spor ve şans oyunları gibi birçok alanda faaliyet gösteren Hitay Yatırım Holding, 2013 yılında yüzde 30 oranında bir büyüme gerçekleştirdi. Grup şirketleri, geçtiğimiz yılı konsolide olarak 535 milyon TL ciroya ulaştı.

Hitay Yatırım Holding Başkanı Emin Hitay, “2013 yılında gelişmekte olan ülkelerde yaşanan makro ekonomik sıkıntılara rağmen, Türkiye sağlam politikalar sayesinde dayanıklılık gösterdi. Holding olarak da 2013 yılını beklentilerimizin üzerinde tamamlamayı başardık. 2014 yılında piyasalarda daha ihtiyatlı bir havanın hakim olacağını öngörüyoruz. Aralık ayı başında 2014’e yönelik hedeflerimizi belirledik ve bu çerçevede yılı 1 milyar 16 milyon TL ciro ile  kapatmayı hedefledik. Piyasadaki son zamanlardaki dalgalanmalar nedeniyle hedefimizi değiştirmeyi düşünmüyoruz" dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yepyeni bir Hürriyet deneyimi için Giriş yap, sana özel Hürriyet'in tadını çıkar.

Bu haber hakkında henüz yorum yok. Yorumlarınızı Yazınız
Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Etiketler Mardintwitterkoza ipek holdingMuğlamehmet görmezulaşımsuriyeliSELAHATTİN DEMİRTAŞSerdar Bilgilitepkivapur kazasınikki sixKevin Grosskreutztom bradyKurt seyit ve Şura