Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Bakan Çağlayan: THY'ye hakkımı helal etmiyorum

İdris TİFTİKÇİ/İSTANBUL (DHA)
24 Mayıs 2013
  Bakan Çağlayan: THY'ye hakkımı helal etmiyorum

  MÜSİAD’ın Ekonomi Basını Başarı Ödülleri Töreni’ne Ankara’dan uçakla gelen Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, oldukça sinirliydi. THY'deki rötarlardan dert yanan Çağlayan, ''Hakkımı helal etmiyorum'' dedi.

  MÜSİAD’ın Ekonomi Basını Başarı Ödülleri Töreni’ne Ankara’dan THY uçağı ile gelen Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, oldukça sinirlendiğini belirterek, THY’deki rötarlar yüzünden bütün programlara gecikmeli gittiklerini ifade etti. Yaptığı konuşmada geçirdiği rahatsızlık nedeniyle Ankara’da gördüğü fizik tedavisini yarıda kesip havalimanına gittiğini açıklayan Bakan Çağlayan, "11 sene önce büyük bir kalp krizi geçirmiştim. İçki ve sigara içmem. Sporu düzenli yaparım ama benim randevulara zamanında gitme gibi bir hastalığım var. O hastalığım neticesinde saat 5’te yaptırmakta olduğum fizik tedavisini yarıda kestim. Havalimanına geldim ve müjdeyi aldım. Dediler ki THY uçağı geç gidecek. Alışık olduğum bir durum. Benim için çok tuhaf gelmedi. Sonra bir anons yaptılar, 40 dakika sonra uçağa alacağız diye. İsterseniz hiç kaldırmayın dedim. Sonuçta bizi İstanbul’a getirdiler." dedi.

  İstanbul’a geldiklerinde yaşadıkları sorunun bitmediğini ifade eden Bakan Çağlayan, "Bu sefer zannettiler ki ben İstanbul’a hiç gelmemişim. Bir kaç tur attırdılar bize. Dedim ki ilave ücret vermem. Evet gecikmemin sebibi THY'dir. Hakkımı helal etmiyorum. Çünkü ben gittiğim her yerde THY'yi dünyanın her yerinde güzel bir şekilde tanıtmaya çalışıyorum. Başbakan ve biz 25 bakan gittiğimiz her yerde tanıtıyoruz ve iftihar ediyoruz. Ama şimdi benim buraya geç getirdiği için sinir katsayımı için ve kolestrolümü yükselttiği için geçmiş hiçbir hakkımı helal etmiyorum. Buradan söylüyorum ve sizlerden özür diliyorum. Çünkü böyle bir haddim yok. Ucu ucuna yetişmeye çalışıyoruz. Dün de aynı şeyi yaşadık. Böyle bir şeye sebebi gerekçesi ne olursa olsun kimsenin buna hakkı yok ve ilk defa da bu kadar sinirli konuşuyorum" şeklinde konuştu.

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  24/05/2013 - 10:05
  HEM ÖYLE DÍYORSUNUZ HEMDE THY'NEN UÇUYORSUNUZ! SÍZDE BA$KA BÍR HAVA YOLU ÍLE UÇUN! THY'DEN DAHA ÍYÍLERÍ VAR!!!
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  24/05/2013 - 9:17
  cok mrk ediyorum sayın bakan acaba thy yolları çalışanları sana hakkını helal ediyor mu?
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding