Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Hürriyetemlak.com'da oturduğunuz yerden tüm sokakları gezin

13 Mayıs 2013
  İlanınızı haritadan arayın

  Türkiye’nin bir numaralı emlak portalı Hurriyetemlak.com, yenilikçi uygulamalarıyla sektöre yön vermeye devam ediyor. Hurriyetemlak.com kullanıcıları, geliştirilen yeni uygulamayla bilgisayarlarında arama kriterlerini doldurmadan harita üzerinde arama yapabiliyor. Ev,işyeri ya da arsa almak veya kiralamak isteyenler, haritada arama seçeneğiyle ilanlara hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabiliyor.

  Türkiye’nin bir numaralı emlak portalı Hurriyetemlak.com, yenilikçi uygulamalarıyla sektöre yön vermeye devam ediyor. Hurriyetemlak.com kullanıcıları, geliştirilen yeni uygulama sayesinde bilgisayarlarında arama kriterlerini doldurmadan harita üzerinde arama yapabiliyor. Ev,işyeri ya da arsa almak veya kiralamak isteyenler, haritada arama seçeneğiyle ilanlara hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabiliyor.

  Geniş ilan portföyü ile Türkiye’nin açık ara birinci emlak portalı Hurriyetemlak.com, ilkleriyle sektöre yön vermeye devam ediyor. Emlak arama kriterlerine haritada arama seçeneğini ekleyenurriyetemlak.com, ev arama sürecini kolaylaştırıyor ve hızlandırıyor.

  Hurriyetemlak.com’un yeni arama özelliği ile haritada seçilen lokasyonda mahalle/sokak ayrımlarını görerek seçim yapmak mümkün oluyor. Böylelikle satılık veya kiralık ev,işyeri ya da arsa bakanlar, ilanın tam olarak nerede olduğunu görebiliyor. İlan ararken mahalle/sokak ayrımları görüldüğü için ilanın yakın çevresi hakkında fikir ediniliyor. Sanal ortamda evin yakın civarını gezme imkanı sağlayan uygulama ile kullanıcılar adeta oyun oynar gibi ev arayabiliyor.

  Haritada pinlerin üzerine gelenler, ilanın fotoğrafını, fiyatını, konut tipini, kategorisini, oda sayısını ve metrekaresini görebiliyor. Pine tıklayanlar da ilgili ilanın detaylarına ulaşabiliyor. Kullanım kolaylığı sağlayan bu uygulama ile kullanıcılar, ilgilenmedikleri ilanlar ile vakit kaybetmiyor.

  İlan aramanın haritayla daha eğlenceli bir hale geldiğini belirten hurriyetemlak.com Genel Koordinatörü Ahmet Kurşunlu, “Yeni hizmete aldığımız bu ürünümüzle lokasyon bazlı emlak ilanlarını arayabiliyorsunuz. Harita üzerinde arama yaparak çevredeki tüm ilanları görebiliyorsunuz. Uygulamamızla kullanıcılarımızdan olumlu tepki aldık, yakında ilanın yakınında neler olduğunu da görebileceksiniz.” diye konuştu.

  Satılık konut ilanları için tıklayın

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Viplay - Yorumlarınızı Yazınız
  Bu haber hakkında henüz yorum yok. Yorumlarınızı Yazınız.
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding