2023 hedefi markayı dünyaya yerleştirmek

Hürriyet Haber
06.06.2013 - 13:04 | Son Güncelleme:

Uyumsoft Genel Müdürü Mehmet Önder, 2023 hedeflerini markalarını dünyaya yerleştirmek olarak belirlediklerini söyledi.

‘Uyumsoft Enformatik Liderlik Beratı’ ödülleri töreninde konuşan Önder, 10 ülkeye yazılım ihracatı yaptıklarını ve bölgesel bir firma olarak yollarına devam ettiklerini söyledi. MERSİS, ESBİS ve Ar-ge projeleri ile iş dünyasının oluşturduğu networkün merkezinde yer aldıklarını ve yakın gelecekte komşu ülkelerde bir ofis ağı oluşturacaklarını kaydeden Önder, "2015 yılında bölgemizde güçlü ve etkin bir firma olacağız. 2023 yılında ise, yazılım ihracatı ve danışmanlıkta Türk yazılım firması olan “Uyumsoft” markasını dünyaya yerleştirmeyi hedefliyoruz" dedi.

Törende konuşan Oracle Türkiye Satış Yöneticisi Beyza Özkan da Oracle Türkiye olarak üç ayrı grupta hizmet verdiklerini ve önümüzdeki dönemde yeni projelerle hizmet ağını genişleteceklerini ifade etti.

Uyumsoft ve Oracle Teknoloji işbirliği ile düzenlenen geceye iki şirketin yetkililerinin yanında, YTÜ Teknopark Genel Müdürü Dr. Mahmut Karaman, İTÜ Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Hüseyin Toros, Halk Ekmek Genel Müdürü Salih Bekaroğlu’nun aralarında bulunduğu iş ve akademik dünyadan yaklaşık 150 kişi katıldı.

 

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı