2010 hedefimiz 4.5 milyar lira

Hürriyet Haber
10.12.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

Finansbank’ın KOBİ’lere kullandırdığı kredilerin 3 milyar TL’yi aştığını söyleyen Finansbank Pazarlama Grup Yöneticisi Erkin Aydın, “2009 yılında hedefimiz 3.5 milyar TL’ye ulaşmak. 2010 yılında ise 4.5 milyar TL hedefleniyor” dedi.

Finansbank KOBİ Bankacılığı olarak 2008 yılı son çeyreğinden itibaren yeni ürünler ile KOBİ’lere destek vermeye devam ettiklerini anlatan Aydın, “Uygun faiz oranları ve uygun vadelerde yeni ürünlerimizi sunmaya devam ediyoruz” diye konuştu.
70 ticaret odasıyla işbirliği
Şirketlere destek olmak amacı ile sanayi ve ticaret odalarıyla işbirlikleri gerçekleştirdiklerini anlatan Aydın, sözyerine şöyle devam etti: “Bu işbirlikleri ile oda üyesi işletmelerin operasyonel yükünü azaltmayı, işyeri verimini artırmayı ve müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmasını sağlamayı hedefliyoruz. Bunun için de ticari finans kredisinden kredili mevduat hesabına kadar KOBİ’lerin ihtiyacı olabilecek tüm çözümleri “Ticaret ve Sanayi Odaları İşbirliği Paketi”nde topladık. Bugüne kadar 70 ticaretodasıyla işbirliği anlaşmaları gerçekleştirdik.”
Özel kredi çalışmaları
Finansbank KOBİ Bankacılığı olarak özel kredi çalışmaları ile KOBİ’lerin her türlü finansal ihtiyaçlarını karşılamayı amaçladıklarını anlatan Aydın şunları söyledi: “Bu çerçevede 60 aya kadar vadeli ve geri ödemesiz dönem içeren kredi ürünlerimiz bulunuyor. KOBİ Şipşak Paketi ile müşterilerimizin 50 bin TL’ye kadar olan finansal ihtiyaçlarına formaliteleri ortadan kaldırarak bir işgünü içinde karşılıyor, KOBİ’nin hakim ortağı adına kayıtlı konutun ipoteğini alarak 120 aya varan vadeyle 200 bin TL’ye kadar kredilendirme imkanı sunuyoruz.”
Kobi Finans projesi
 Aydın çalışlamara ilişkin ise sözlerine şöyle devam etti: “Ayrıca Ekim ayında Microsoft Türkiye ve Özgür Kaşifler KOBİ Koçluğu işbirliğiyle “KOBİ Güçlendirme Kampı ” projesini hayata geçirdik. www.kobifinans.com.tr ise KOBİ’lerin ihtiyaç duydukları her konuda başvurabilecekleri bir bilgi kaynağı yarattık. İçinde bulunduğumuz kriz döneminde işletmelere yol haritası sunmaya yönelik çözümleri ve kapsamlı danışmanlık hizmeti ile KobiFinans, kriz yönetimi, tasarruf yöntemleri, yeni pazarlar yaratma, geçmiş kriz deneyimleri vb. birçok konuda işletmelere rehberlik ediyor. 3 ayda bir yayı mlanan ve 25 bin KOBİ’ye ulaştırılan KobiFinans Dergisi, gündemdeki konulardan, ekonomi yorumlarına, sektörel araştırmalardan iş dünyasına kadar birçok konuda bilgi veriyor.”
Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı