GeriEkonomi 10 Kasım'da bankalar ve PTT'ler açık olacak mı? İşte 10 Kasım çalışma takvimi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

10 Kasım'da bankalar ve PTT'ler açık olacak mı? İşte 10 Kasım çalışma takvimi

10 Kasım'da bankalar ve PTT'ler açık olacak mı? İşte 10 Kasım çalışma takvimi

10 Kasım'da bankalar ve PTT'ler açık olacak mı sorusu yüz binlerce vatandaş tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. 10 Kasım'da Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu Atatürk'ün ölüm yıl dönümü anılacak. Bu sebeple özel işlerini bankalar ve PTT'lerde yapacak olan vatandaşlar çalışma takviminde bir değişiklik olup olmadığını merak ediyorlar. Peki, 10 Kasım'da bankalar ve PTT'ler açık olacak mı? İşte 10 Kasım çalışma takvimi.

10 Kasım'da bankalar ve PTT açık mı sorusu vatandaşların araştırdığı konular arasında yer alıyor. Birçok kişi, Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün anılacağı 10 Kasım'da bankalar ya da PTT açık mı sorusuna cevap arıyor. İşte, 10 Kasım'da bankalar ve PTT açık mı sorusunun cevabı

BANKALAR VE PTT 10 KASIM'DA ÇALIŞIYOR MU?

10 Kasım'ın resmi tatil olmaması dolayısıyla banka şubelerinin tamamı açık olacak. İnternet üzerinden gerçekleştirilecek olan EFT işlemleri normal seyrinde devam edecek. Dolayısıyla hesap işlemleri ve ödemeler 10 Kasım Cuma günü gerçekleştirilebilecek ve aynı durum PTT için de geçerli olacak.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle