Astroloji Haberleri

  Ekim'de neler olacak?

  Hürriyet Haber
  02.10.2007 - 11:27 | Son Güncelleme:

  Aşk, sağlık, para ve iş hayatınıda bu ay neler olacak merak ediyor musunuz? Okumadan plan yapmayın! <1>Astroloji

  01
  KOÇ
  Bugün önemli fikirlerinizi birilerine anlatmak ve destek aramak gibi planlarınızdan vazgeçmelisiniz. Birlikte olduğunuz kimsenin bazı hoşa gitmeyen davranışlarını olgunlukla karşılamalısınız. Kendinizi akıntıya bırakırsanız herşeyi berbat edebilirsiniz. Sokakta fazlaca bulunmanız sizi çeşitli aksiliklerle uğraşmak zorunda bırakabilir. Çevrenizdeki insanlara fazla iyimser ve samimi davranmaktan vazgeçmelisiniz.

  BOĞA
  Davranışlarınız daha ihtiyatlı olmalı ve sırlarınızı saklamalısınız. Evinizle ilgili uzun süredir elinizin değmediği işleri halletme fırsatı bulacaksınız. Bu gün yeni tanıştığınız kimselerden gelen her şeyi şüpheyle karşılayabilirsiniz. Önemli bir fırsatı değerlendiremeyebilirsiniz. Bir fırsatı değerlendirebilirseniz düşündüğünüzden de iyi duruma girmeniz mümkün olur. Karşınızdaki kimsenin fazla üzerine düşmeniz sizin hakkınızda olumsuz düşünülmesine sebep oluyor.

  İKİZLER
  Sevgiliniz ya da eşinizle, bazı arkadaşlarınız yüzünden bozuşabilir veya kavga edebilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde pek şanslı olduğunuz söylenemez. Yeni ilişkilere girmekten kaçınmalısınız. Bazı şeylerin son anda kaçırılması olasıdır. Öfkenizi yakınlarınıza yansıtmayın. Fırsatları değerlendirdiğiniz takdirde sadece kendinize değil çevrenize de oldukça faydalı olabilirsiniz.

  YENGEÇ
  Bugün uzun uzun konuşmanız fakat bir sonuca varamamanız olasıdır. Sizin dikkat etmeniz gereken şey çevre karışıklığına aldanıp yanlış karar vermemektir. Mal, para ya da alışverişle ilgili bir konuda sinir bozucu gelişmeler olabilir. Siz bir kadınsanız ve bekarsanız bugünlerde evlilik konusu gündeme gelebilir.  Bugün deneme sayılabilecek şeylerden kaçınmalısınız.

  ASLAN
  Gerek aile ve gerekse sosyal ilişkileriniz açısıdan olumlu bir gün geçirmeniz mümkün olabilecektir. Konuşma yeteneğinizin artışıyla istediğiniz kimseleri rahatlıkla etkileyebileceksiniz. Zamanınızı boşa harcamayın ve genel bir memnuniyetsizliğiniz olabilir. Evinizde ufak bir anlaşmazlık olabilir. Bunlardan etkilenip, kendi huzurunuzu kaçırmayın.

  BAŞAK
  Olayların akışı mahçup duruma düşmenize sebep olabilir. Çevrenizdeki kimseler içinde en sağlıklı olarak siz karar verebilirsiniz. İstemeden sarfettiğiniz sözler nedeniyle çevrenizdeki insanların tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. İş ve sosyal çevrenizde sizi mutlu edecek değişiklikler olabilir fakat maddi konularda beklediğinizi bulamayabilirsiniz. Şimdilik gözden uzak olan pürüzler sonradan başınıza dert olabilir.

  TERAZİ
  Başka kimseleri yavaşlatıyorsunuz. Ne yaparsanız yapın temponuzu biraz yükseltmek zorundasınız. Yapmanız gereken işleri ihmal etmemeye özen göstermelisiniz. Bir dostunuzla karşılabilir veya bu kişiden bir haber alabilisiniz.  Enerji seviyeniz oldukça düşük olabilir ve bu nedenle kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Dostlarınız arasında bulunan bir kadına özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Konuşmak ve anlaşabilmek başta size zor gelebilir fakat istediğiniz şartları elde edebileceksiniz. İlişkilerinizin sağlığı açısından daha kararlı tutumlara girmenizde fayda var.

  AKREP
  Memnuniyetsiz olmanız ve herşeyin sizi rahatsız etmesi olasıdır. Duygusal ilişkileriniz aslında iyi fakat sizin boş vermeniz yüzünden hareketsiz olabilir. Bugün sizin hakkınızda olumsuz kararlar verebilirler. Bazı şeyleri kendi kendinize büyütüyorsunuz. Genel ilişkileriniz ve özel hayatınız hareketlenecektir. Bugün maddi konularda bazı düzeltmeler yapmanız gerekebilir.

  YAY
  Eski bir arkadaşınızla ilgili üzüntüleriniz olabilir.  Diğer kimseler konuyu hafife alırlarsa sizin çırpınmanız hiç birşeyi halletmez. Eğer yalnız bir insansanız bugün yeni arkadaşlıklar hakkında ümit verici gelişmeler olabilir fakat onlara güvenmemeniz gerekiyor. Bugün başlatabileceğiniz ilişkilerin sonu iyi gelmez. Kararsızlığı ve tembelliği bir yana bırakmalı ve derhal gerekeni hatta gerekmeyeni bile yapmalısınız.

  OĞLAK
  Kendinize çeşitli bahaneler buluyorsunuz fakat asıl neden cesaretsizliğiniz. Derhal harekete geçmediğiniz takdirde o sizden ümit kesecek. Eğer yalnız bir insansanız yalnızlığınız sona erebilir. Kararsızlıklarınızı çabuk yenmeniz gerekir. Düşüncelerinizin fazla kendinize merkezlenmiş olması mümkündür. Bundan sıyrılmalısınız.

  KOVA
  Bugün cesaretsizsiniz. Bir çok şeyi yapmak için içinizde istek bulunabilir fakat iş tatbikata geçmeye gelince kendi kendinize uyduracağınız sudan bahanelerle erteleyip durabilirsiniz. Psikolojik ve fiziksel olarak güçsüz olduğunuz bir gündesiniz. Planladığınız uzun bir yolculuk varsa ve onu gerçekleştirme teşebbüsleri içindeyseniz zorluklarla karşılaşabileceğinizi bilmelisiniz.

  BALIK
  Bugün hayatınızda bir çok olumlu değişiklikler meydana gelebilir.  Beklenmedik şeyler yapmaya meyillisiniz. Uzun yolculuklara çıkabilirsiniz. Hayat şartlarınızda düzelme olabilir. Eğer daha önceden bazı sağlık ufak sorunlarınız varsa bugünden itibaren bunlardan kurtulacaksınız. Hedeflerinizi elde etmek için büyük bir itilim duymanız ve amacınızı gerçekleştirmek için her yolu geçerli saymanız olasıdır.

  02
  KOÇ
  Bu gün zihniniz son derece işlek. Herhangi bir durumu hemen kavrayabilirsiniz. Mali spekülasyonlarda ve şans oyunlarında başarılı olabilirsiniz. Çevrenizde aniden itibarınız artabilir.  Cana yakın ve sempatiksiniz. Aşk hayatınızla ilgili bir ya da birkaç mutluluk yaşayabilirsiniz. Sanat ve eğlenceye yönelik hoş bir gün yaşamaktasınız.

  BOĞA
  Dini veya ideolojik konularla ilgili olarak anlaşmazlıklar içinde olmanız ve hatta kavga etmeniz olasıdır. Konuşmalarınızda özellikle alaycı tavırlara girmemeye çalışmalısınız. Böyle bir durum karşınızdaki insanları da kızdırarak konuları çıkmaza sokabilir. Bazı tatsızlıklarınız var fakat bugün daha yumuşak etkiler altındasınız ve dünkü olumsuz yorumlar geçerli olmakla birlikte bugünkü iyi etkiler onları yumuşatmaktadır. Eski hatalarınızdan kaynaklanan bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

  İKİZLER
  Bugün yanlış şeyler yapmaktan dolayı kural veya kanunlarla başınız derde girebilir. Bununla beraber yeni fikir ve planlara da açıksınız. Herşeyi son derece kolaylaştıracak fikirler üretmeniz mümkün. Siz hangi cinsiyetten olursanız olun, kadınlarla olan dostluk ilişkileriniz verimlidir. Yeni arkadaşlıklar kurmaya meyillisiniz. Bazı yalanlar yüzünden üzülmeniz olasıdır.

  YENGEÇ
  Bugün sizin için dünden daha rahat fakat gene de yaptığınız işleri iki defa gözden geçirmeyi unutmayın. Bu dönemde işveren ya da baba gibi otorite figürleri ile anlaşmazlıklarınız olabilir.  Ev ve iş çevrenizde size rahatsızlık veren olaylar yatışıyorlar hatta biraz avantajlı duruma da girebilirsiniz. Acelecilik yanınız biraz daha dengelenmiş durumda olduğu için bugünkü işlerinizde daha verimli olabilir hatta daha çabuk sonuç alabilirsiniz.

  ASLAN
  Yeni arkadaşlıklar kurmaya meyillisiniz ve yeni bir aşk ilişkisi de geliştirebilirsiniz. Bir çok farklı şeyi planlamaya ve organize etmeye uygunsunuz. Her tür iyimserliğinizin mükafatını görmeniz olasıdır. Hayata çok olumlu gözlerle bakacağınız için çevrenizdeki sizinle ilgili olmayan anlaşmazlıkları bile düzeltebilecek yapıda olacaksınız. Bugün daha olumlu etkiler altındasınız. Para konularında daha şanslısınız.

  BAŞAK
  Bugün hayatınızın her açısında gelişim gösterebileceğiniz çok pozitif bir gündesiniz. Müzik, araba veya bilgisayarla ilgili olan ve size büyük zevk veren bazı işler yapabilir veya bazı şeyler satın alabilirsiniz. Eski dostlarınız sizi arayıp sohbetleriyle canlandırabilirler. Duygusal ilişkilerinizde de mutlu bir gün yaşayabilirsiniz. Bu zamanda küçük gayretlerle büyük şeyler kazanabilirsiniz.

  TERAZİ
  Bu gün uzun veya kısa yolculuklara çıkma istekleriniz olabilir. Hayatta daha iyi şeyler elde edebilmek ve daha iyi olabilmek için içinizde dayanılmaz itilimler olabilir. Yolunuza altın bir fırsat çıkabilir. Dikkatli olun ve onu yanlış kullanmayın. Bugün heyecanlı fakat kötü olmayan etkiler altındasınız. Beklenmedik şeyler yapmaya meyillisiniz.

  AKREP
  Gün boyunca yeni fikirleriniz ve ilgileriniz olabilir.  Bunların üzerinizdeki etkisi pozitiftir. Sezgileriniz ve hemen hemen her konudaki eleştirileriniz aşırı güçlü olabilir. Zihinsel aktiviteniz açısından en verimli günlerinizden birindesiniz. Zihniniz orijinal ve hızlıdır. Yeni ve güzel eşyalar alabilirsiniz.  Bazı güzel sürprizlerle karşılşamanız gerekiyor. Sevdiğiniz kimselerle beraber iyi vakit geçirebileceğiniz dinlenme günü yaşayabilirsiniz.

  YAY
  Para sorunlarınız olabilir. Yeni işleri veya yeni projeleri başlatabilmek için iyi bir günde değilsiniz. Silahlar, makinalar, delici ve kesici aletlerle oynarken dikkatli olmalısınız. Bugün daha az pratik ve daha az realistsiniz. Bu sıralar tam olarak, akıllıca tavsiyelere kulak vermeniz gereken dönemdir. Bugün üzerinizde olan etkileri önceden tam olarak belirleyebilmek kolay değil fakat bütün olarak yukardaki örneklere değişikliklere açıksınız.

  OĞLAK
  Bugün bozuk giden bir aşk olayını sonuçlandırmanız ve bu konuda istediğinizi elde etmeniz de olasıdır. Güneş'in yeni konumu size büyük bir fiziksel direnç ve enerjik yapı kazandırabilir. Önemli konumlardaki insanlardan destek görmeye başlayabilir ve istediklerinizi kanul ettirebilirsiniz. Bu dönemde para sahibi olmanız, ekstradan kazançlar elde etmeniz de olasıdır.

  KOVA
  Dışarda yiyebileceğiniz şeylerden dolayı çok zor durumlarda kalabilirsiniz.  Duygusal ilişkileriniz şanssız olaylara açık. Birdenbire herşey tersine dönebilir olaylar kötüye gidebilir. Buna rağmen mücadeleden de çekilmemeniz gerekiyor. Elde ettğiniz şeyleri yeterli gördüğünüz ve durakladığınız takdirde kaybedersiniz. Bu yüzden bir orta yol bulmalı ve ısrarcı ve bıktırıcı tutumlara girmeden ısrar etmeyi başarmalısınız.

  BALIK
  Bugün fiziksel yorgunluklardan ve aşırı güç isteyen işlerden kaçınmalısınız. Yeterince dinlenememiş olmak sizi zorlayabilir. Boşuna zaman kaybetmeniz olasıdır. Size söylenen şeylerin etkisi altında kalmaya fazla uygunsunuz. Uzun süredir baklediğiniz haberler bugün de size ulaşmayabilir. Söz vermekten kaçınmalısınız. Öğreneceğiniz bazı şeyler size güç verebilirler. Bazı konularla kendinizi zorlayarak ilgilenme durumunda olabilirsiniz.

  03
  KOÇ

  Bugün  işlerin yürümediği bir gündesiniz. Herhangi bir şeyde kendinizi çok fazla şartlamadan önce diğer kimselerin ne düşündüklerini anlamaya çalışmalısınız. Tembellik eğilimlerinizle mücadele etmelisiniz. Üzerinizde bir halsizlik var. Kendinizi bitkin hissediyorsunuz. Sosyal ilişkilerden uzak olmanız gerekiyor.

  BOĞA
  Sizin için önemli sayılabilecek ve tavsiyelerine değer verdiğiniz kişilerin sözlerini muhakkak dinlemelisiniz. Aksi vaya ısrarcı bir tutum içine girmeniz zararlı çıkmanıza veya üzülmenize, hatta içinde bulunduğunuz düzenin bozulmasına neden olabilir. Elinize beklenmedik paralar geçebilir ya da alacaklarınızı alabilirsiniz. Parasal açıdan kendinize yeni imkanlar yaratabileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz.

  İKİZLER
  Bugün harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Parasal açıdan şanslı bir dönemde olmanıza rağmen harcamalarınız sizi ufak tefek sıkıntılara sokabilir. Yakın akrabalarınızdan yardım görebilirsiniz fakat onların bazı problemleri nedeniyle biraz başınız ağrıyabilir. Eğer olayların daha da büyümesini istemiyorsanız çekimser kalıp konuların fazla içine girmemelisiniz.

  YENGEÇ
  Düşündüğünüz bir iş veya aşk ilişkisi birdenbire bozulabilir. Bunun için kafanızı yormayın zaten bir hayır gelmezdi. Bunun yerine çok daha başka bir fırsat çıkacak. Endişelendiğiniz ve hatta üzüldüğünüz bir konunun aslında iyi durumda olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Bu durumdan dolayı sevinecek ve herşeye yeni bir motivasyonla yaklaşacaksınız.

  ASLAN
  Sakin ve huzurlu bir gün geçireceksiniz. Ancak günün sonlarına doğru bir yere gitmek zorunda kalabilirsiniz. Çabuk davranabilirseniz durumu kurtarabilirsiniz. Şanslı  bir gündesiniz. Şans oyunlarında şansınızı denemek için güzel bir fırsat. Bunun yanında yaratıcı olmaya yeni birtakım düşünceler üretmeye uygun bir yapıdasınız. İşlerinizi başarıyla yürütecek şansa ve enerjiye sahipsiniz..

  BAŞAK
  Bugün şanslısınız. Karşı cins ilişkilerinde hoşunuza gitmeyecek olan gelişmeler olabilir.  Para ve iş konularına gelince maddi olarak  bir şansı kullanabilirsiniz. Maddi olarak  bir öneriyi değerlendirebilirsiniz. Ayrıca çok arzu ettiğiniz bir şeyi satın alabilirsiniz. Bugün herşeyi temizleyip yeni çıkan şeylere hazır olmanız lazım. Çekingenlik ya da güvensizlik kayıplara sebep olabilir.

  TERAZİ
  Bugün ilgilendiğiiz  konularda iyi  sonuçlar alabilir ve başkalarından yardım görebilirsiniz. Duygusal konularda, evli ya da süregelen bir beraberliği olan bir Teraziyseniz bugün  yapmak istedikleriniz ile sizden beklenenler arasında kalabilirsiniz. Sözlerinize dikkat etmezseniz ufak bir çatışma olabilir. Sorumluluk altına girmeniz gerekebilir.

  AKREP
  Maddi olarak istediğiniz bir şeye çok yaklaşabilirsiniz. Çalışan bir insansanız uzun vadeli planlar yapabilir ve bazı sevindirici olanaklar elde edebilirsiniz. Hatta maddi olarak iyi bir yatırımın hesaplarına girebilirsiniz. Ancak özellikle yakın dostlar ya da akrabalarla girişilen işlerde beklemediğiniz bir engelle karşılaşabilirsiniz. Ancak çözüm için uygun bir öneriyi  muhtemelen ev halkından bulabileceksiniz.

  YAY
  Bugün bir arkadaşınız sizi  kötü şekilde kırabilir ve siz de ve onunla ilgili  niyeti bozabilirsiniz.  Aksiliklerin büyümesi  ve büyük zararlarla karşılaşma riski  sizi  benmerkezci yapabilir dikkat edin. Maddi bir şeyin iyi hesabını yapmanız  ve göründüğü kadar karlı olup olmadığını anlamaya çalıştığınız bir gün olabilir.

  OĞLAK
  Bugün  hayatın hemen her alanında nedenli nedensiz  tedirginlik hissedebilirsiniz. Herşeyi tekrar tekrar değerlendirebilir ve istemediğiniz durumlarla karşılaşmamak için bir çok şeye kendinizi kapatabilirsiniz.  Maddi olarak  değişik bir öneriye kuşkuyla yaklaşmanız mümkündür. Yakın çevreden biriyle yapacağınız görüşmede en iyi sonucu elde edebilirsiniz. Gergin hallerinizi eşinize yansıtmayın.

  KOVA
  Özellikle sizi araması olası olan kimseler tarafından bazı teklifler alabilirsiniz. Herhangi bir tatsızlık olmasa bile memnun olmayıp planlar yapmaya başlamanız olasıdır. Bir  arkadaşınızın eşinizin ya da sevgilinizin hoş olmayan bir durumdan sıyrılması olasıdır. Ailevi sorunlar kendiliğinden düzelecektir. Bir süredir görmediğiniz bir dostunuz sizi arayıp çok önemli bilgiler verebilir. Ona zaman ayırmalısınız. Bugün içgüdülerinizin arzuladığı şekilde davranabilirsiniz ama ilerde pişman olacağınız çıkışlar yapmaktan kaçının.

  BALIK
  Maddi olarak yapmanız gereken bir harcamaya gerek kalmadığını öğrenmeniz ve bir maddi yükten kurtulmanız mümkündür. Gün ortalarında istediğinizden farklı bir konuda görev alabilir  ya da başka bir işyerinden  olumlu sonuç alabilirsiniz. Eğer siz bir yöneticiyseniz  daha önce yapılmış bir  hatayı veya önemli bir pürüzü halletmek konusunda başarılı olacaksınız.

  04 EKİM
  KOÇ
  Yeni başlangıçlar yapmak ve temiz bir sayfa açmak istiyorsunuz. Ama olaylar sizde tedirginlik yaratıyor olabilir.  Maddi olarak  çok iyi bir haber alabilir ya da kayda değer bir başarı sağlayabilirsiniz ama kararsızlığınız ve karşı tarafa güvensiz tutumlarınız  anlaşmazlıklara yol açabilir. Önceden planlanmış bir programın gerçekleşmemesi gibi bir durum olabilir.

  BOĞA
  Fazla hareketli bir gün. Yeni ve reddetmesi güç teklifler alabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları muhakkak değerlendirin. Genel bir isteksizliğiniz olabilir. Bunu yenip, alacağınız teklifleri değerlendirmelisiniz. Bu gece fazla gürültülü ve hareketli eğlenceler sizi dinlendirmekten çok, daha fazla yorabilir. Körlemesine yapacağınız işlerle kimseyi memnun etmeniz mümkün değildir. Herşeyi iyice anlamadan ne olursa olsun harekete geçmemelisiniz.

  İKİZLER
  Özellikle bugün başkalarının işleri ile ilgilenmemelisiniz. Bu dönemde aşk hayatınız biraz durağan olacaktır. Önemli bir işi halletmek için uzak bir yere gitmeniz olasıdır. Zor ya da sıkıcı bir yolculuk yapmanız mümkündür. Özellikle araba kullanıyorsanız dikkatli olmalısınız. Birilerinin ihmali veya aptallığı yüzünden önem verdiğiniz bir konu yıkılabilir. Eğer erkekseniz bugün bir kadın yüzünden üzülebilirsiniz.

  YENGEÇ
  Aile içi görüşmeleri ve aile büyükleri ile bir arada olma imkanlarını kaçırmamalısınız. Elde etmek istediğiniz bir şeyi bir kadın, sizden önce davranarak veya sizi engelleyerek bozabilir. Sevdiğiniz kişi sizi arayabilir. Birlikte bir şeyler yapmayı teklif edebilir. Beraber hoş anlar yaşayabilirsiniz. Siz bir erkekseniz uzak bir yerde bir kadınla buluşmanız ya da rastlaşmanız olasıdır.

  ASLAN
  Yapmak istediğiniz işlerin tamamlanmasında bir çok engelle karşılaşmanız olasıdır. Beklenmedik şanssızlıklar yüzünden başarısız olabilirsiniz. Bugün bazı şeyler öğrenmeniz ve ciddi düşünceler içinde olmanız da olasıdır. Sıkıcı ve uğraştırıcı şeylere fazla kafa patlatmaktan vaz geçmelisiniz. Ne kadar becerikli ve politik davranırsanız davranın kötü bir olayı önleyemeyebilirsiniz.

  BAŞAK
  Bugün karşınızdaki insanlardan anlayış beklememelisiniz. Günün yorgunluğu yüzünden bazı şeyleri ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Bir konu üzerinde çok ciddi olarak düşündükten sonra onun işe yaramaz olduğuna karar verip vazgeçebilirsiniz. Duygusal açıdan artan hassasiyetiniz nedeniyle çevrenizdeki olaylardan çok çabuk etkilenebilirsiniz. Kendi planlarınızı gerçekleştirmek için yapacağınız teşebbüsler sonuçsuz kalabilir.

  TERAZİ
  Birlikte olduğunuz ya da olmayı düşündüğünüz kimseden bazı şüpheleriniz olabilir. Bunları onunla açık açık konuşmanızda fayda vardır. Bir yanlış anlaşılmadan dolayı duygusal ilişki içinde olduğunuz kişi ya da eşiniz tarafından kırılabilirsiniz. Aslında ne kastettiğinizi izah etmek için vakit bile bulamayabilirsiniz. Sizi uğraştıran ve gizliden gizliye korkutan konuları birisinden yardım görerek halledebileceksiniz.

  AKREP
  Kendinize güvenin ve bugün yeni çıkan her işi üstlenin. Siz bir kadınsanız, yeni gelişmeleri değerlendirmeli ve ciddi çalışmalara hazırlanmalısınız. Daha ılımlı olmadığınız takdirde kaybetmeniz olası olan bir kavgaya girersiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun, bugün imzalayacağınız herhangi bir anlaşma, kontrat gibi şeylerde, ilerde problemler yaşayabilirsiniz. Eski bir arkadaşınızla ilgili üzüntüleriniz olabilir. Hiç bir şeyin üzerinde durmayın veya şüphe üzerine parlamayın.

  YAY
  Eğer siz bir erkekseniz tanıdığınız fakat hiç hesapta olmayan bir kadın birden bire ortaya çıkabilir. Gelişmeler sizde büyük bir ferahlık yaratacak ve moral desteği olacaklardır. Siz bir kadınsanız, yapmayı düşündüğünüz şeyler çok önemli değillerse bunları sonraki bir güne ertelemenizde fayda var. Hangi cinsiyetten olursanız olun, aile büyükleriniz arasında sıkıntı verici bir durum olabilir.

  OĞLAK
  Karşı cinsten birisiyle uzun bir yolculuk yapmanız ve bu yolculukta fazlasıyla yakınlaşmanız mümkündür. Bazı konularda size oldukça işe yarar fikirler verebilirler. Bunları değerlendirmelisiniz. Bozuk giden aşk, iş ve dostluk ilişkilerinizde iyiye doğru dönüş olabilir.  İsteklerinizi ifade etmek ve derdinizi dinletebilmek için güzel bir gün. Siz bir erkekseniz, karşı cins ilişkilerinde tam olarak şanslısınız.

  KOVA
  Boş uğraşları bırakıp, sonuca hemen gitmeye gayret ederseniz kendinize iyilik yapmış olursunuz. Bir yolculuğunuz veya sadece kendinize güvenerek yapacağınız bir şey dostlarınızla aranızı açabilir. Eğer işi hafife almaz da üzerine giderseniz ilerde çok önemli olabilecek bazı gelişmeler başlayabilir. Bekarsanız karşı cins ilişkileriyle ilgili ciddi bir olay meydana gelebilir. Ciddiye almayı hiç aklınıza getirmediğiniz bir ilişki birden sizin için önemli olabilir.

  BALIK
  Günlük streslerden uzakta, mutlu geçirebileceğiniz bir gündesiniz. Yakın dost ve akrabalarınızdan bazıları sizin ilgisizliğinizden şikayetçi olabilirler. Eğer bu durum devam ederse aranızda ciddi bir soğukluk oluşabilir ve siz de bunun sebebini bile anlayamazsınız. Bugün bir fırsat yaratıp birilerinin hatırını sorarsanız durumu kurtarabilirsiniz. Genelde biraz daha akılcı davranırsanız gününüz çok olumlu geçebilir.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı