SAKARYA HABERLERİ

Ekim Etkinlikleri ‘Baldan Acı’ Filminin Özel Gösterimiyle Sonlanıyor

IHA
28.10.2015 - 14:08Son Güncelleme :

EKİM ETKİNLİKLERİ 29 EKİM PERŞEMBE GÜNÜ OSM'DE GERÇEKLEŞTİRİLECEK 'BALDAN ACI'FİLMİNİN ÖZEL GÖSTERİMİ İLE SONA ERECEK

IHA

Büyükşehir Belediyesi Ekim Kültür Sanat Etkinlikleri, 29 Ekim Perşembe günü OSM’de gerçekleştirilecek ‘Baldan Acı’ filminin özel gösterimi ile sona erecek.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Ekim Kültür Sanat Etkinlikleri, Dünya Sinemasından seçme film gösterimi ile sona erecek. 29 Ekim Perşembe günü, Ofis Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek programda yönetmenliğini Markus Imhoof’un üstlendiği ‘Baldan Acı’ Sakaryalı sinemaseverlerin beğenisine sunulacak. Saat 20.00’da başlayacak gösterim için rezervasyonlar kultur.sanat@sakarya.bel.tr adresinden yapılabilecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Ekim Etkinlikleri ‘Baldan Acı’ Filminin Özel Gösterimiyle Sonlanıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 14 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ekim Etkinlikleri ‘Baldan Acı’ Filminin Özel Gösterimiyle Sonlanıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı