« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ekici'den G.Saray'a gözdağı

Trabzonspor'un bombacı lakaplı yıldızı Mehmet Ekici ligde kimseden korkmadıklarını ve haftasonu oynanacak Galatasaray derbisini de kazanacaklarını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Cumartesi günü oynanacak kritik Galatasaray maçı öncesi TRTSpor'a değerlendirmeler de bulunan milli futbolcu Avni Aker'de 3 puanı alıp zirve yolunda büyük bir adım atacaklarını söyledi. Türk futbolu ile Alman futbolu arasında sadece taktiksel fark olduğunu belirten Ekici, Alman futbolunun taktiğe dayalı olduğunu,Türk futbolunun da daha çok mücadeleye dayalı olduğunu belirterek , Alman futboluna göre daha zor olduğunu belirtti. Trabzon’a geldiği için mutlu olduğunu belirten Mehmet Ekici; “ Trabzon’da beni çok sıcak ağırladılar.Zorluk çekmedim, burada olmaktan çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

KİMSEDEN KORKMUYORUZ!

Hami Mandıralı ile kıyaslanmanın gurur verici olduğunu belirten Ekici ; “Hami hoca ile kıyaslanmak gurur verici ama daha çok erken, ama gurur duyuyorum. Antrenmanlardan sonra da çalışıyorum. Ve gördüğünüz gibi herkes bundan faydalanıyor.” dedi. Mehmet Ekici ayrıca hiçbir takımdan korkmadılarını belirterek “Bu sezon lig çok güçlü. Üst düzey futbolcuların gelmesi çok iyi. Bizim de çok kaliteli futbolcularımız var. Kimseden korkmuyoruz. İnşallah Galatasaray’ı da yenip ileriye büyük bir adım atmış olacağız. Futbol her zaman farklıdır. Biz iyi bir form yakalamışken bunu değerlendirmemiz gerekir. Biz büyük bir camiayız. Taraftarımızla birlikte Galatasaray maçını kazanacağımızı düşünüyorum.


Bunları da Beğenebilirsiniz