Dünya Haberleri

DÜNYA

  Ejderhaya benzemek için burun ve kulaklarını kesti

  hurriyet.com.tr
  07 Nisan 2016 - 12:25Son Güncelleme : 07 Nisan 2016 - 12:55

  ABD'de yaşayan eski bir bankacı ejderha görünümüne sahip olmak için sayısız operasyon geçirdi.

  Eva Tiamat Baphomet Medusa 55 yaşında eski bir bankacı. Transeksüel olan Medusa ejderhaya benzemek için ameliyatla kulaklarını ve burnunu kestirdi. Arizona'da yaşayan Medusa Richard Hernandez olarak doğduğunu, Eva Medusa'ya dönüştüğünü şimdi ise bir ejderhaya dönüşmek istediğini söylüyor.

  Ejderhaya benzemek için burun ve kulaklarını kesti

  Kadın ya da erkek olmak istemediğini bir ejderha efsanesine dönüşmek istediğini söyleyen Medusa şimdiye dek sayısız kez bıçak altına yattı.

  Vücudunun yüzde 95'i dövmelerle kaplı olan Medusa ameliyatla kulaklarını ve burnunu kestirdi, alnına deri ekleterek boynuz görünümüne sahip oldu. Başka bir ameliyatta penisini aldıran Medusa, kadın cinsel organı yaptırmadı. Türm bu ameliyatlara 24 bin sterlin harcama yapan Medusa, "Herşeyden önemli olan kişisel haz ve maneviyat" diyor.

  Ejderhaya benzemek için burun ve kulaklarını kesti

  Cadılar bayramında insanları korkutmanın keyifli olduğunu söyleyen Medusa, "İnsanların benimle ilgili ne düşündükleri ve beni nasıl gördükleriyle ilgilenmiyorum. Tüm dünya karşıma da geçse bütünlüğümle ilgili bir pişmanlık duymam" ifadesini kullanıyor.

  Etiketler: ABD , ejderha , Dövme
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı